Броварська райдержадміністрація долучилася до привітань випускників Березанського представництва МАУП

262
Броварська райдержадміністрація долучилася до привітань випускників Березанського представництва МАУП

Днями у Березанському представництві ПрАТ “ВНЗ “МАУП” відбулося урочисте свято — 47 випускників Інституту дистанційного навчання МАУП отримали дипломи про вищу освіту – 25 магістрів і 22 бакалаври. Також для абітурієнтів було проведено День Відкритих дверей: бажаючі стати студентами могли ознайомитись з правилами вступу та навчанням в МАУП.

В урочистому заході взяла участь і представниця Броварської районної державної адміністрації у Київській області, головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення та роботи зі зверненнями громадян Тетяна Брилюк.

Тетяна Брилюк

Загалом випускників вітали: настоятель Свято-Троїцького храму у с. Недра та храму на честь святителя Софронія єпископа Іркутського у м. Березань — Протоієрей Олександр Клименко, депутат Київської обласної ради Скрипник Ольга Василівна, представник Київської обласної державної адміністрації Корзун Надія Миколаївна, заступник Березанського міського голови, викладач МАУП Мосінзова Іванна Олександрівна; представник Баришівської громади, викладач МАУП Гордієнко В.М., заступник директора Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості Прозорова Лариса Андріївна.

Під час заходу представники Академії — Трофанчук Г.І., Зайцев О.Г., Олексійчук Л.В., Пархоменко К.М. — звернулися з вітальним словом до випускників.

Директор Представництва ПрАТ «ВНЗ «МАУП» «Березанський Інститут» Кащеєва Галина Миколаївн, звертаючись до випускників 2021 року, побажала їм працювати на благо процвітання Незалежної, Єдиної України, не зупинятися на досягнутому, бути активними у здобутті нових знань, будувати плани, мріяти та діяти.

Усіх гостей музичними виступами привітали Анастасія Родіна, Наталія Косюхно, Глафіра Малюта та Руслан Шеляг.

Сьогодні — Березанське Представництво допомагає у забезпеченні телетрансляціями та консультуванням 502-ох студентів дистанційного навчання МАУП. А за 21 рік діяльності, завдячуючи Президенту Академії Ростиславу Георгійовичу Щокіну, Ректорату, керівництву Всеукраїнського Університету МАУП, а також професорсько-викладацькому складу Академії, підрозділу МАУП в м. Березань було вручено понад 1200 дипломів про вищу освіту.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)