Броварська райдержадміністрація звернула увагу на вивезення сміття в Красилівці

492
Броварська райдержадміністрація звернула увагу на вивезення сміття в Красилівці

Якісний вивіз сміття з населеного пункту — села Красилівка Калинівської територіальної громади — така головна тема розглядалася на спільній нараді за участю керівництва Броварської райдержадміністрації, голови Калинівської селищної ради Вадима Булкота, представників ряду комунальних підприємств, що спеціалізуються на вивезенні та утилізації твердих побутових відходів (ТПВ), депутатів Калинівської селищної ради, та активістів села Красилівка. Засідання відбулося у малій залі Броварської райдержадміністрації.

На сьогодні в селі Красилівка існує проблема з вивезенням сміття. Надавач послуг ТОВ «Еверест ЕКО», у якого заключені угоди з Калинівською селищною радою щодо вивезення ТПВ, змінив графік вивезення сміття. До цієї проблеми додалася і та, що мешканці сусідніх  сіл, що поруч із Красилівкою, викидають сміття у контейнери нелегально.

Така ситуація призводить до погіршення екологічного стану в населеному пункті.

Присутні на засіданні представник комунального підприємства «Калинівська керуюча компанія з обслуговування житлового фонду «Громадський сервіс» зазначив, що не можуть поки що створити альтернативні засоби вивезення сміття, оскільки КП не вистачає транспортних засобів.

Пропозиції щодо вивезення сміття висловили присутні на засіданні представники і ТОВ «Селтік», який є на сьогодні надавачем послуг щодо вивезення сміття у місті Бровари. У всіх озвучених пропозиціях важливим питанням було вартості послуг.

Голова Броварської райдержадміністрації Георгій Біркадзе запропонував вивчити детально пропозиції усіх присутніх на нараді підприємств по утилізації ТПВ, ознайомити їх з мешканцями Калинівської громади та зустрітися з конкретними напрацюваннями по вирішенню проблеми у п’ятницю 2 квітня.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)