Броварський міськрайонний центр зайнятості: про міні-ярмарок вакансій військових частин

80

26 жовтня 2021 року Броварським міськрайонним центром зайнятості для Іміджево-видавничого центру Національної Гвардії України у м. Києві та Київській області проведено міні-ярмарок вакансій військових частин Національної гвардії України.

Презентував Національну Гвардію України старший офіцер відділу комплектування Іміджево-видавничого центру Національної Гвардії України у м. Києві та Київській області, майор Олександр Шинкаренко.

Насамперед Олександр Олександрович зазначив, що: «Національна гвардія України є військовим формуванням з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України. На військову службу за контрактом до лав Національної Гвардії запрошуються як чоловіки, так і жінки, яким гарантується повний соціальний пакет».

Далі представник НГУ зосередив свою увагу на запропонованих військовими частинами міста Києва та Київської області вакансіях, серед яких такі як:

— головний сержант спеціальної комендатури;

— начальник варти (головний сержант) взводу;

— старший контролер (командир групи) взводу;

— контролер;

— контролер (санітар);

— стрілець;

— старший стрілець;

— сапер;

— оператор радіостанції

— оператор – експедитор;

— водій;

— фельдшер;

— хімік;

— слюсар (акумуляторник, мідник, механік);

— радіотелеграфіст;

— кухар та інші.

Грошове забезпечення від 12000 грн. (в залежності від посади, рівня освіти, офіцерського звання тощо).

В Національній гвардії України прийом на військову службу за контрактом здійснюють кадрові органи військових частин Національної гвардії України та відділ комплектування Іміджево-видавничого центру НГУ, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Костянтинівська, буд. 5, тел. : 044 462-58-99, 063 235-82-09, 066 736-12-39.

54321
(1 vote. Average 5 of 5)