Броварський міськрайонний центр зайнятості інформує!

Броварський міськрайонний центр зайнятості інформує!

Віднайти своє місце у дорослому світі та обрати професію до душі – задача надзвичайно важлива для старшокласників. Вибір майбутньої професії часто викликає палкі суперечки батьків і дітей, адже батьки впевнені, що краще знають життя, а діти хочуть обирати самостійно, оскільки це їхнє майбутнє. Одвічне питання батьків «як допомогти дітям у виборі професії?» завжди на часі, воно не втрачає своєї гостроти і сьогодні. То ж варто прислухатися до порад фахівців. Саме для цього Київським обласним центром зайнятості спільно з Броварським міськрайонним центром зайнятості 08.06.2021р. був проведений вебінар «Вибір професії: батьки+діти», на якому обговорювалось:

— Що передбачає правильний та обґрунтований вибір професії ?

— Яким чином визначити професійні інтереси, здібності старшокласника?

— Що врахувати при обранні спеціальності?

— Де знайти відповідність між обраною професію та можливостями працевлаштування в подальшому?

Батьки отримали відповіді на свої запитання, а також адреси корисних ресурсів, де можна знайти цікаву та корисну інформацію.

Сподіваємось, що  після таких зустрічей більш зважено батьки підійдуть до вибору  професії для дітей. А дякуючи Київському обласному центру зайнятості, такі заходи будуть проходити і надалі. Хто бажає – той зможе знайти справу своєї мрії, адже інструменти для цього даються вже зараз.

За докладнішою  інформацією Ви можете звернутися  до Броварського міськрайонного центру зайнятості за адресою: м. Бровари вул. Ярослава Мудрого,92; телефон (04594) 66421

(0 votes. Average 0 of 5)