Броварський та Деснянський райони розпочали співпрацю з «Чистого довкілля»

Броварський та Деснянський райони розпочали співпрацю з «Чистого довкілля»

У суботу 22 травня 2021 року у житті Броварщини відбулася важлива подія: райдержадміністрації двох суміжних районів, Деснянська у місті Києві та Броварська — вийшли на спільну акцію з прибирання твердих побутових відходів, яку було вирішено назвати «Чисте довкілля».

Велика спільна акція, у якій взяли участь загалом понад 300 працівників обох райдержадміністрацій, стала наслідком домовленостей двох керівників держадміністрацій, Броварської та Деснянської, Павла Проскочила та Дмитра Ратнікова.

Оскільки Деснянський район займає найбільшу територію серед районів міста Києва та межує з 3-ма територіальними громадами Броварщини, на території Броварського району було визначено дві суміжні локації по прибиранню твердих побутових відходів.

На першій локації, що на території Калинівської громади, була організована висадка молодих насаджень — фруктових дерев. На другій, на межі Броварського та Деснянського районів, прибирання території від твердих побутових відходів.

Під час акції працівниками обох адміністрацій було зібрано понад 50 мішків сміття та висаджено на території Калинівської територіальної громади більше 20 фруктових дерев, наданих депутатом Київської міської ради Георгієм Зантарая.

Зусиллями обох адміністрацій усі учасники акції були забезпечені інвентарем, а також з боку Деснянської райдержадміністрації — гарячим харчуванням — на локації працювала польова кухня.

Як зазначили обидва керівники, уже найближчим часом між адміністраціями буде підписаний Меморандум про співпрацю у сфері екології та протидії стихійним сміттєзвалищам.

Керівництво обох райдержадміністрацій домовилося, що такі акції стануть традиційними, а також домовилися про те, що діяльність адміністрацій і надалі буде спрямована на спільний розвиток обох районів.

(0 votes. Average 0 of 5)