Броварщина вшанувала пам'ять Великого Кобзаря

166
Броварщина вшанувала пам'ять Великого Кобзаря

9 березня Броварщина вшанувала 207 річницю від Дня народження видатного українського класика поезії, драматурга, художника та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка.

Представники Березанської міської ради, працівники управління культури, письменники та громадські діячі вшанували Тараса Григоровича покладанням квітів. Детальніше дивіться тут http://berezan-rada.gov.ua/news/646.html

Урочистий захід та церемонія покладання квітів до пам’ятника Великому Кобзареві відбулися і у Броварах. До вшанування пам’яті Тараса Шевченка долучилися керівники Броварської міської ради, представники Київської ОДА, старости сіл Княжичі та Требухів, працівники відділу культури Броварської міської ради, депутати, представники духовенства, громадських організацій та мешканці міста. Детальніше дивіться тут http://brovary-rada.gov.ua/news/21365.html

У Калитянській ОТГ конкурс на найкраще виконання творів Шевченка відбувся в Заворицькому НВК, який приймав конкурсантів із дитячих садочків, закладів загальної середньої освіти, Будинків культури. Журі очолила начальник відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Калитянської селищної ради Тетяна Куць.

Конкурс проводився для всіх бажаючих, не було обмежень і у вікових категоріях: І гр.-3-5 рр.; ІІ гр.- 6-10 рр.; ІІІ гр.- 11-15 рр.; IV гр..- 16-18 рр.; V гр.. -19 і старші. Зі сцени лунали вірші Кобзаря в оригінальному виконанні, а також і авторські твори учнів.

Перлинкою свята стали найменші учасники цього дійства: Куліда Захар, Мигда Меланія, Потапенко Даніїл, вихованці дошкільної ланки Заворицького НВК. Майстерно і професійно звучало слово поета з вуст:  Воробея Назара, Колінько Владислави, Куліди Назара, Олефіренко Анастасії, П’яних Яромира та Бобошко Анастасії.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)