Біля Броварів відкрився тенісний клуб міжнародного рівня

Біля Броварів відкрився тенісний клуб міжнародного рівня

12 березня у селі Погреби, Зазимської територіальної громади Броварського району, відкрився один з найбільших в Україні тенісних клубів — «MarinaTenisCluB».

У офіційному відкритті взяли участь перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Павло Проскочило, голова Зазимської сільської ради Віталій Крупенко та легенда українського та світового тенісу, 11 разовий переможець турнірів Асоціації тенісистів-професіоналів, капітан національної збірної України на Кубку Девіса Андрій Медведєв.

Хоч офіційне урочисте відкриття відбулося 12 березня, фактично тенісний клуб почав функціонувати раніше. Розміри та якість будівлі та тренувальних полів дозволили заявити базу на матчі збірної України на Кубку Девіса. І вже наша головна команда країни провела поєдинки проти збірної Ізраїлю.

Під час урочистого заходу Броварською райдержадміністрацією за високі досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту було відзначено Андрія Медведєва, а також власника тенісного клубу «MarinaTenisClub» Олександра Харченка та комерційного директора клубу Олександру Муляр грамотами Броварської райдержадміністрації.

Саме родина Харченків, Олександр та Юлія, а також пані Муляр зробили величезний внесок у будівництво тренувальної бази.

Тренувальні поля бази чудової якості, на високому рівні і загальна інфраструктура клубу — роздягальні, душові.

Проект, за словами Андрія Олеговича, соціальний: мається на увазі, що якщо батьки приводять дітей на тренування, то можуть відвідати кафе, йогу зал або тренажерний зал. У клубі можна проводити індивідуальні та командні тренування, а також орендувати корти для відкритих та закритих турнірів. Займатися тенісом можуть як дорослі, так і діти з 4-х років.

На спортивній базі уже теперішні умови дозволяють проводити турніри всеукраїнського масштабу найвищого рівня. Щодо міжнародних турнірів, то лише для юнацьких та молодіжних змагань. Для дорослих форумів європейського та світового рівнів необхідно ще один, четвертий корт, будівництво якого в планах.

(1 vote. Average 5 of 5)