Біля Рожівки на Броварщині стартує будівництво нового сміттєсортувального комплексу!

2146

19 березня, напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, що відзначається у третю неділю березня, на території Великодимерської територіальної громади відбудеться символічне «закладання капсули» будівництва нового сміттєсортувального комплексу.

Заплановане будівництво комплексу приватним підприємством «Еко-Старт». А знаходитиметься територіально він поблизу села Рожівка та столичного Північного кладовища, неподалік сміттєвого полігону «Десна-2». Захід по старту будівництва розпочнеться об 11.00.

За словами представників підприємства, перероблювальних дій комплекс не виконуватиме, лише сортування. Не буде, як запевняють підприємці, і жодного шкідливого виробництва, що нестиме екологічні загрози населенню Броварського району.

Процес вирішення, хто буде постачальником сміття для сортування — тривалий, адже вирішуватиметься на рівні місцевої територіальної громади, району, області. А ось об’єм на рік приблизно визначений — близько 300 тисяч тон твердих побутових відходів.

За словами представників ПП «Еко-Старт», завершення будівництва заплановане на вересень 2022 року.

54321
(6 votes. Average 2.17 of 5)