Вакцинування, пожежна безпека та підприємства-боржники — головні питання наради з представниками силових структур Броварського району

277

Яка ситуація з проходженням вакцинації у трудових колективах служб та організацій Броварського району — таке основне питання розглядалося на робочій нараді з представниками силових структур Броварського району.

У робочій зустрічі за головування виконувача обов’язків голови Броварської райдержадміністрації Павла Проскочила та керівника апарату Броварської районної державної адміністрації Андрія Супруна взяли участь керівники та представники місцевої поліції, прокуратури, районного управління ГУ ДСНС України в Київській області, а також представники Пенсійного фонду України, Броварського відділу Головного управління Держпродспоживслужби  у Київській області та представники структурних підрозділів райдержадміністрації.

У першу чергу очільник Броварської районної державної адміністрації наголосив на важливості проходження вакцинації працівниками трудових колективах служб та організацій Броварського району. Після чого кожен з присутніх прозвітував щодо кількості вакцинованих працівників.

Окрім цього питання були розглянуті і інші. Доведена важлива інформація, яка стосується силових структур, а також заслухані звіти щодо їх проведеної роботи за тиждень про ситуацію на Броварщині.

Керівник райдержадміністрації наголосив на тому, що надалі до виїзних прийомів громадян планується залучення представників держпраці, поліції, пожежної служби, прокуратури та держпродспоживслужби.

Представником Броварського районного управління Головного управління ДСНС України у Київській області  було доведено до відома присутнім про те, що проблемні питання, що виникають внаслідок не дотримання правил поводження на воді відпочиваючими, вирішується в оперативному порядку. Також було зазначено, що за звітний період, у водоймах Броварського району, на щастя, утоплеників не виявлено, а Броварським районним управлінням проводиться активна робота щодо інформування населення про правила поводження на водних об’єктах.

Є проблемні питання і у ситуаціях, коли виникає небезпека пожеж. Так, на минулому тижні, як розповів представник райуправління ГУ ДСНС, на хлібному масиві, під час збирання зернових культур, загорівся комбайн. На щастя, масового вигорання ниви не було. Проблемним питанням залишається і те, що керівники фермерських господарств не забезпечують своєчасні обкошення сільськогосподарських угідь.

Щодо забезпечення пожежної безпеки при проведенні кампанії «Урожай-2021»  зауважив, що також проводиться інформування населення Броварського району.

Далі, учасники наради розглянули питання щодо заборгованості виплати заробітної плати працівникам підприємствами та товариствами Броварського району. Були озвучені всі підприємства-боржники Броварського району. Зазначено що дані підприємства мають нести відповідальність за такі порушення. Тому було запропоновано створити робочу групу, до складу якої входитимуть крім працівників Броварської райдержадміністрації представники силових структур.

За результатами обговорення питань порядку денного, керівництвом райдержадміністрації надані відповідні доручення профільним структурним підрозділам.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)