Виїзний прийом громадян у Великодимерській громаді

Виїзний прийом громадян у Великодимерській громаді

15 вересня 2021 року керівництво Броварської райдержадміністрації провело прийом громадян у Великодимерській територіальній громаді.

У робочому виїзді, окрім виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Павла Проскочила, взяли участь керівники та представники відділів — юридичного забезпечення та роботи зі зверненням громадян; житлово-комунального господарства, цивільного захисту, екології та природних ресурсів; освіти, молоді та спорту; та сектору з питань охорони здоров’я Броварської райдержадміністрації.

З боку приймаючої сторони у засіданні взяв участь Великодимерський селищний голова Анатолій Бочкарьов та представники структурних підрозділів виконавчих органів місцевої громади.

Учасники виїзного прийому обговорили актуальні питання громади. Зокрема, акцент був на питаннях вакцинації населення Великодимерської громади, щодо виконання робіт по програмі Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” — реконструкції амбулаторії у селі Бобрик Великодимерської громади, щодо підготовки до навчань з територіальної оборони та питань в галузі освіти.

Окремо делегація Броварської райдержадміністрації на основі звернень громадян розглянули питання благоустрою дитячого майданчика та зони відпочинку біля озера «Повалушки», соціального супроводу дітей прийомних сімей та дитячих будинків.

Учасники робочого візиту обговорили також спільно з керівництвом громади проблему відновлення патріотичного виховання дітей, а також можливості для реалізації соціального проекту «Активні парки».

Усі озвучені питання прийняті до відома Броварською райдержадміністрацією.

(0 votes. Average 0 of 5)