Виїзний прийом громадян у Великодимерській громаді

Виїзний прийом громадян у Великодимерській громаді

Продовжуються виїзні особисті прийоми громадян керівниками Броварської районної державної адміністрації у територіальних громадах Броварщини.

Керівництво Броварської райдержадміністрації уже проводило виїзну зустріч у Згурівській громаді 13 липня.

Цього разу, 21 липня 2021 року відбувся виїзний особистий прийом громадян у Великодимерській громаді.

У виїзній зустрічі з мешканцями місцевої громади взяли участь виконувач обов’язків голови Броварської райдержадміністрації Павло Проскочило, керівник апарату райдержадміністрації Андрій Супрун та представники відділу юридичного забезпечення та роботи зі зверненнями громадян.

У ході зустрічі мешканці громади піднімали здебільшого питання землекористування. По всіх зверненнях інформація прийнята до відома та буде розглядатися по суті для їх розв’язання.

Також, користуючись нагодою, делегація Броварської райдержадміністрації провела робочу нараду з головою Великодимерської селищної ради Анатолієм Бочкарьовим та його заступником.

Під час наради були розглянуті питання земельної реформи, містобудівної документації, інвестиційної діяльності, питання екології, сільського господарства, а також функціонування ринку в селі Гоголів.

Наступний виїзний прийом громадян керівництва району запланований на 28 липня 2021 року у Зазимській територіальній громаді.

(0 votes. Average 0 of 5)