Виїзний прийом громадян у Зазимській громаді

Виїзний прийом громадян у Зазимській громаді

Незаконний масовий вивіз побутових відходів та масштабне накопичення сміття на межі Деснянського та Броварського районів — найголовніше питання, що розглядалося під час виїзного прийому громадян виконувачем обов’язків голови Броварського райдержадміністрації Павла Проскочила у Зазимській громаді.

Прийом громадян відбувся 28 липня 2021 року у селі Погреби Зазимської територіальної громади. Окрім керівника Броварської райдержадміністрації у робочому візиті взяли участь в. о. начальника відділу юридичного забезпечення та роботи зі зверненнями громадян Тетяна Брилюк, начальник відділу житлово-комунального господарства, цивільного захисту, екології та природних ресурсів Юрій Власенко, в. о. начальника та головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Микола Дідух та Катерина Лінник та голова Координаційної ради учасників Антитерористичної операції, ООС, волонтерів, діючих військовослужбовців та сімей загиблих Роман Комендант.

Під час розгляду питання було надано пропозиції щодо встановлення шлагбаумів, виставлення охорони та введення пропускного режиму.

Серед інших питань, що порушувалися, було також питання підготовки шкіл до нового навчального року.

На виконання звернення громадян, комісією Броварської районної державної адміністрації, було обстежено СТ “Вега” у селі Пухівка, де здійснюється незаконний намив піску. За підсумками комісійного обстеження, складений акт від 28 липня 2021 року та додані фотоматеріали місцевості.

Також комісія Броварської райдержадміністрації, на виконання звернення мешканців вулиці Квартальної села Зазим’є, здійснила виїзд на місцевість та оглянула забудову території в адміністративних межах Зазимської сільської ради – урочище «Лісове» Броварського району Київської області.

Вимірявши дорогу між суміжними сформованими ділянками, було виявлено не відповідність розмірів міжквартальних проїздів до Детального плану території (ДПТ) садової забудови, враховуючи проїзди, відповідно до Державних будівельних норм (ДБН). Про що складено Акт обстеження від 28 липня 2021 року.

Наступний виїзний прийом громадян керівництва району запланований на 4 серпня 2021 року у Березанській територіальній громаді.

(0 votes. Average 0 of 5)