Вони — захисники України! Шана і уклін їм!

Вони — захисники України! Шана і уклін їм!

До свят — Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва та Святої Покрови Богородиці, керівник Броварської районної державної адміністрації Павло Проскочило привітав усіх захисників і захисниць України. У рамках вітань, на території Броварського району, було проведено ряд урочистих заходів.

Так, у одній з військових частин району, за підтримки народного депутата України Миколи Галушка за сумлінне виконання службового обов’язку, високий професіоналізм, мужність та патріотизм, зразкову військову дисципліну та з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України, окремих військовослужбовців було нагороджено подяками та грамотами Броварської районної державної адміністрації.

За дорученням виконувача обов’язків голови Броварської районної державної адміністрації Павла Проскочила, нагороди вручив представник райдержадміністрації Олександр Чернявський.

Під час урочистостей учасники заходу хвилиною мовчання вшанували всіх військових, які загинули в зоні АТО/ООС.

Зокрема, присутні віддали шану загиблому воїну-земляку з Броварів, учаснику російсько-української війни Дмитру Янченку та висловили слова подяки за сина-героя його мамі, Наталії Янченко, яку запросили на захід.

Також керівництво Броварської районної державної адміністрації — Павло Проскочило та Андрій Супрун до Дня захисників і захисниць України нагородили грамотами Броварської районної державної адміністрації та цінними подарунками кращих учасників військово-навчальних зборів з територіальної оборони-2021, що проходили напередодні свята.

У свою чергу, керівник Броварського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергій Пригода, за підтримку та надану допомогу під час підготовки заходів з територіальної оборони Броварського району, відзначив керівника Броварської райдержадміністрації почесною грамотою.

Напередодні свята за активну участь та організацію Автопробігу, присвяченому пам’яті героїв-земляків, Павло Іванович вручив почесну нагороду Броварської районної державної адміністрації — відзнаку — члену спілки «Бровари-Мото».

Усім військовим була висловлена щира подяка за бажання та несення служби задля спокою та мирного неба над нашою Україною.

(0 votes. Average 0 of 5)