Військові навчання з територіальної оборони: патрулі, «провокатори» та знешкодження вибухівки у Баришівці, Березані та на виїзді з Броварів

1166
Військові навчання з територіальної оборони: патрулі, «провокатори» та знешкодження вибухівки у Баришівці,  Березані та на виїзді з Броварів

Чергові два навчально-тренувальні дні військових зборів з територіальної оборони охарактеризувалися тим, що підрозділи батальйону вийшли з практичними завданнями «у громади».

Два тренувальних дні бійці рот відпрацьовували практичні «бойові» завдання у селищі Баришівка та місті Березань.

Так, наприклад, разом з ротними командирами та інструкторами відпрацьовувалося патрулювання вулиць та як потрібно реагувати у випадку, якщо з’являються «провокатори» та закладаються небезпечні вибухові пристрої.

На важливих об’єктах, зокрема, біля адміністративних будівель розставлялися вартові, причому періодично серед патрулів змінювалися паролі. У випадку, якщо хтось із військових не встигав його отримати і називав «невірний» пароль, ситуація розглядалася як «надзвичайна», а такий військовий автоматично перетворювався на «провокатора». Відповідно патрульні діяли відповідно до інструкцій по «знешкодженню» ворога.

Також у ці дні давалися завдання, як — знаходження та знешкодження вибухівки, «перевірка документів» у автомобілів, які заїхали на «заборонену територію», реагування на сторонні предмети — кульки, пакети, сумки тощо. Також відпрацьовувалися дії у випадку, коли звучала команда «граната» і кидалися на певну територію вибухові пристрої.

В одній з громад було проведене «сценарне» навчання: у населений пункт увійшли «диверсійно-розвідувальні групи», які відкрили по військових вогонь, відбулася перестрілка, у результаті яких бійці понесли втрати: були «вбиті» та «поранені». У цей момент у дію вступили бійці медико-санітарної служби, які виносили на собі «поранених» з місця перестрілок та надавали невідкладну допомогу.

Ще в одному з бойових завдань було «розміновування» таких важливих об’єктів як мости.

Ще одна частина особового складу батальйону відпрацьовувала практичні завдання на дорожній магістралі Київ-Чернігів, на блокпостах при в’їзді у місто Бровари з боку столиці. Як і на інших навчальних локаціях, тут теж проходили практичні заняття зі знешкодження «вибухових пристроїв», затримання підозрілих осіб, «перевірки документів» та відточувалися дії при виявленні в автотранспортних засобах заборонених речей, таких як вогнепальна зброя тощо.

Тут усі завдання виконувалися злагоджено з діями працівників РУ ГУ Національної поліції України в Київській області, поліцією охорони та медиками КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня», куди доставляли «поранених».

Уже завтра 29 вересня військові навчання продовжаться на території однієї з громад.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)