Вітання броварським спортсменам та учасникам Олімпіади та Паралімпіади у Токіо з Днем фізичної культури та спорту

234

10 вересня 2021 року до міста Бровари з робочою поїздкою прибув голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

Візит очільника області припав у переддень офіційного свята — День фізичної культури та спорту в Україні.

У приміщенні Броварської міської ради відбулося урочисте вітання спортсменів, які у складах Олімпійської та Параолімпійської збірних України в Токіо представляли місто Бровари.

У церемонії вітання спортсменів, окрім Василя Володіна взяли участь перший заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Назаренко та начальник управління молоді та спорту КОДА Сергій Тимофєєв, виконувач обов’язків голови Броварської райдержадміністрації Павло Проскочило та Броварський міський голова Ігор Сапожко.

Керівництво міста, району та області подякувало землякам-спортсменам за високі досягнення на міжнародній арені, зокрема, на Літніх іграх у Токіо.

Спортсмени, які гідно представили Броварщину у складах Олімпійської та Параолімпійської збірних були нагороджені подяками Броварського міського голови, а також квітами та подарунками.

Окрім того учасники Олімпійських ігор — Іван Лосєв, Едуард Забуженко, Людмила Оляновська, Ольга Голодна та Паралімпійських ігор — Людмила Даниліна, Ілля Яременко, Олексій Федина, Віта Олексюк, а також чемпіон Європи та срібний призер світу метання спису Артур Фельфнер отримали грошові сертифікати на суму 15 тисяч гривень кожен.

Броварська райдержадміністрація щиро вітає усіх, хто дотичний до його Величі Спорту — на Броварщині!

54321
(0 votes. Average 0 of 5)