Вітаємо!

214
Вітаємо!

Сьогодні, 2 вересня, свій День народження святкує визначний бізнесмен, керівник одного з найпотужніших підприємств не тільки Броварського району і Київщини, а й України — почесний громадянин Броварського району, генеральний директор компанії “Кока-Кола Беверіджиз Україна” пан Константінос Спанудіс.

Сьогодні, зокрема, і стараннями пана Костантіноса, компанія “Кока-Кола Беверіджиз Україна” є потужним виробником та лідером на ринку солодких газованих напоїв, столової води, холодних чаїв, енергетичних напоїв та соків. За час його керівництва, компанія два роки поспіль отримувала “Бурштинову зірку” — найпрестижнішу нагороду серед українських виробників пиво-безалкогольної галузі за найвищий в Україні приріст обсягів виробництва безалкогольних напоїв і за найбільше зростання частки ринку.

Серед престижних нагород компанії — нагорода зі сталого розвитку “Coca-Cola Eurasia&Africa Sustainability Awards” в номінації “Добробут суспільства” за досягнення і внесок у розвиток місцевих громад, підтримку активного способу життя, захист навколишнього середовища і розвиток молоді.

Щиро бажаємо Вам, пане Константіносе, міцного здоров’я та доброї вдачі.

Щоб жодна справа не знала провалу, у бізнесі щоб поруч були надійні та вірні люди, а робота щоб приносила достаток та задоволення.

З повагою

Колектив Броварської райдержадміністрації.

54321
(2 votes. Average 5 of 5)