Даруй добро і воно повернеться сторицею - Броварська РДА

   16 червня 2020 року – Товариство Червоного Хреста України за підтримки фундації Coca-Cola передали Броварській багатопрофільній клінічній лікарні (ББКЛ) обладнання для своєчасного та належного забезпечення життєдіяльності пацієнтів відділення інтенсивної терапії. Зокрема, лікарня отримала аналізатор газів крові з аналізом електролітів, метаболітів та гемоглобіну Convergys liquical BG Analyzer (BG+ISE+M+Hb), аналізатор Сobas С 111 та витратні матеріали для перших місяців роботи, а також 2 монітори стану пацієнта. Це обладнання є важливим та необхідним для Броварської лікарні, яка надає медичну допомогу майже 240 тисячному населенню, що проживає в місті і районі. 

   Валентин Багнюк – головний лікар Броварської багатопрофільної клінічної лікарні подякував за надане, таке важливе, для фенкціонування лікарні обладнання та зазначив що воно буде встановлено до кінця робочого тижня.         Участь у заході взяли Микола Клименко – голова Броварської райдержадміністрації, Андрій Бублик – директор із зв’язків з держустановами та комунікаціями ІП “Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед”, Сергій Гришко – голова Броварської районної ради, Валентина Шульга – депутат Броварської районної ради, Анатолій Бочкарьов – голова Великодимерської ОТГ, Лілія Драпей – голова Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України, Валентин Багнюк – головний лікар Броварської багатопрофільної клінічної лікарні та інші поважні особи. 


        Голова Броварської районної державної адміністрації Микола Клименко висловив щиру подяку іноземному підприємству Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» в особі директора департаменту зі зв’язку з громадськістю та державними установами ІП «Кока-Кола Беверіджис Україна Лімітед» Андрію Бублику. Також зазначив, що Товариство Червоного Хреста України та ІП “Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед” багаторічний партнер у добрих справах, з перших днів пандемії активно підтримують громаду Броварського району і допомагають вразливим категоріям населення.