Керівники області й району розглянули питання збільшення приміщень для Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю

442
Керівники області й району розглянули питання збільшення приміщень для Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю

Спільна делегація обласного та районного керівництва на чолі з головою Київської обласної державної адміністрації Василем Володіним та виконувачем обов’язків голови Броварської райдержадміністрації Павлом Проскочилом, у рамках робочого візиту, 10 вересня 2021 року завітали до Броварського Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, що на вулиці Гагаріна, 8 А.

У робочому візиті взяли участь також перший заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Назаренко, заступник голови КОДА Олег Торкунов, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігор Мещан, начальник служби у справах дітей та сім’ї Київської ОДА Ірина Антошко та Броварський міський голова Ігор Сапожко.

Учасники робочої делегації ознайомилися з тим, як працює реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю та з’ясували, яку допомогу може надати район та область для якісного його функціонування. Зокрема, керівництво області і району спільно з керівником Центру Олегом Трачуком та депутатом Київської обласної ради Олегом Іваненком обговорили перспективи будівництва басейну для дітей з інвалідністю.

Також було обговорено питання щодо розширення загальної площі території Центру комплексної реабілітації та територіального центру надання соціальних послуг Броварської міської ради, а для Управління соціального захисту Броварської райдержадміністрації надати нові окремі приміщення.

На завершення візиту делегація піднялася пандусом на другий поверх. Учасники делегації провідали діток, які проходять комплексну реабілітацію.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)