Добро та милосердя заради «Надії»

Добро та милосердя заради «Надії»

На Броварщині активно веде свою діяльність громадська організація «Рух вибору», головою якої є Володимир Орлов.

У рамках благодійної акції та за сприяння виконувача обов’язків голови Броварської райдержадміністрації Павла Проскочила, 1 вересня Володимир Миколайович відвідав Комунальний заклад Калитянської селищної ради «Дитячий будинок «Надія», що в селі Мокрець.

Громадською організацією для дитячого будинку було придбано засоби гігієни та текстиль (простирадла, спецодяг, подушки та покривала).

ГО «Рух вибору» займається благодійною діяльністю з 2017 року, забезпечуючи всім необхідним будинки для постійного та тимчасового перебування людей похилого віку, дитячі будинки та будинки для людей з особливими потребами.

(0 votes. Average 0 of 5)