Дорогі ветерани!
Шановні жителі Броварщини!

157
Дорогі ветерани!<br>Шановні жителі Броварщини!

Щиросердечно вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення та з 76-ою річницею Перемоги над нацизмом!

В ці дні весь світ відзначає цю радісну подію, адже Друга світова війна пройшла чорним смерчем по всіх континентах планети, несучи з собою смерть та горе. Проте в ці страшні воєнні роки лихоліття найбільшої біди зазнала наша Українська земля.

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини.

У День пам’яті та примирення ми мусимо відкинути всі нашарування, які протягом багатьох років роз’єднували наше суспільство, маємо подивитись об’єктивно на перебіг історичних подій та усвідомити, що попри різні політичні погляди учасників тих буремних років об’єднувала одна мета- визволення рідної землі від ворога. Цієї шляхетної мети досягнуто завдяки героїзму та мужності бійців та командирів збройних сил, учасників партизанського та національно-визвольного рухів, а також трудівників тилу.

Сьогодні на долю нашого народу випало випробовування неоголошеної війни з боку авторитарного правлячого режиму сусідньої Росії. Однак,  ми подолаємо і цю агресію, адже сила духу наших українських воїнів є нездоланною.

Шановні ветерани! Низький Вам уклін за Ваш подвиг, за порятунок від коричневої чуми нацизму. Ви завжди будете для нас взірцем патріотизму та самопожертви.

Дорогі захисники Вітчизни! Бажаємо Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, добра, благополуччя та мирного неба.

Ми пам’ятаємо — ми перемагаємо! Слава Україні!

З повагою
Виконувач обов’язків голови
Броварської районної державної адміністрації П. ПРОСКОЧИЛО

54321
(0 votes. Average 0 of 5)