До тренувальних зборів по територіальній обороні долучилися військові фахівці Полтавщини

177

На етапі підготовки до навчально-тренувальних зборів з територіальної оборони, які заплановані у Броварському районі з 22 вересня до 01 жовтня, до організаторів — військових Броварського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки долучилися фахівці військових частин Полтавщини.

Про це стало відомо на спільній робочій нараді керівництва Броварської райдержадміністрації та Броварського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, яка відбулася 13 вересня під головуванням виконувача обов’язків голови Броварської райдержадміністрації Павла Проскочила.

У засіданні також взяли участь представники структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації, Координаційної ради учасників Антитерористичної операції, ООС, волонтерів, діючих військовослужбовців та сімей загиблих при Броварській райдержадміністрації, 5-го ДППЗ ГУ ДСНС України у Київській області, Броварського районного управління Національної поліції в Київській області та РВ ГУ СБУ в Київській області.

Військові фахівці Полтавщини, які були організаторами навчально-тренувальних зборів у таких областях, як Полтавська та Сумська, погодилися надати консультації на етапі підготовки до зборів на Броварщині, а також безпосередньо на навчаннях з територіальної оборони.

У ході засідання присутні звернули увагу на те, що процес підготовки постійно узгоджується з керівництвом місцевих громад Броварщини, чиї представники будуть брати участь у військових зборах.

Також, наступного дня під час пленарного засідання 13 чергової сесії Броварської районної ради 14 вересня виконувач обов’язків голови Броварської райдержадміністрації Павло Проскочило нагадав про проведення зборів та наголосив на тому, що, зокрема, у Броварах будуть моделюватися надзвичайні ситуації, відповідно до яких будуть проводитися навчання. Очільник Броварської райдержадміністрації не виключив, що на збори можуть бути запрошені і представниці прекрасної половини людства.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)