До уваги мешканців Броварського району!!! - Броварська РДА

Відповідно до рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 01 березня 2021 року № 5, керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території Броварського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2», та 17 лютого 2021 р. № 104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», комісія вирішила продовжити термін дії карантину на території Броварського району Київської області до 30 квітня 2021 року.
Взяти до відома що з 24 лютого 2021 року на території Броварського району встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 р. № 104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України»).
На період дії карантину на території Броварського району запровадити протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, заборонити:
-проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більш як 30 осіб (у разі проведення заходів з кількістю учасників до 30 осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра);
здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.
Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно;
проведення дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо);
відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більше ніж 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;
роботу після 22-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово);
діяльність хостелів.
Дозволяється проведення спортивних заходів спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту, видів спорту осіб з інвалідністю та спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учасників.

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ!
Вкотре наголошуємо на дотриманні епідемічних норм та обмежень! А саме:
використання медичних масок в громадських місцях (транспорті, магазинах, медичних закладах і там де є скупчення людей);
по можливості, уникнення масових скупчень людей, дотримання дистанції на відстані 1-1,5 метра, зокрема  від тих, хто кашляє, або чхає;
миття рук з милом, або обробка їх антисептиком, при забрудненні, перед вживанням їжі, поверненні з вулиці, тощо.
забезпечення провітрювання приміщень як вдома, так і на роботі;
при виявленні найменших ознак захворюваності, залишайтеся вдома.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!