До уваги мешканців Броварщини! - Броварська РДА

Триває громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля діяльності, пов’язаної з ремонтними роботи автомобільної дороги.

У зв’язку із здійсненням капітального ремонту автомобільної дороги «Київ-Чернігів-Нові Яриловичі», виконавець робіт — представництво «АЗВІРТ ММС» виклало для громадського обговорення звіт оцінки впливу планової діяльності на довкілля. Всього звіт складає 250 аркушів паперу.

Планова діяльність, нагадаємо, включає:

— облаштування промислового майданчика на базі асфальторозмішувальної установки «MARINI NJP TOWER 4000»

— грунторозмішувальної установки «MARINI coldFALT400»

— бетонозмішувальної установки з метою виробництва асфальтобетонних сумішей та бетону для здійснення капітального ремонту

Знаходитиметься промисловий майданчик за адресою: 07443, Київська область, Броварський район, село Семиполки, вулиця Київський шлях, 2.

Звертаємо Вашу увагу, що ознайомитися громадськість можна зі звітом за такими адресами:

— приміщення Семиполківського старостинського округу, що знаходиться за адресою: Київська область, Броварський район, с. Семиполки, вул. Київське шосе, буд. 111. Тел. + 3804594-5-66-00;

 — приміщення Калитянської громади Броварського району Київської області, адреса — Київська область, Броварський район, смт. Калита, пров. Ювілейний, буд. 4, тел. +3804594-5-66-00;

— приміщення Броварської районної державної адміністрації, адреса: Київська область, м. Бровари, вул. Гагаріна, буд. 15.

Доступ до звіту за всіма трьома адресами — від 5 лютого 2021 року. Щонайменше, зауваження та пропозиції до звіту приймаються до 11 березня 2021 року.

Уповноважений центральний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планової діяльності та до якого надаються зауваження та пропозиції:

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації, м. Київ, 01004, вул. Басейна, буд. 1/2-а, тел/факс: 044-234-96-15.

E-mail: eco.koda@ukr.net , Контактна особа: начальник відділу оцінки впливу на довкілля — Мовчан Сергій Сергійович.