Заради любові, добра і краси — у Броварській райдержадміністрації відкрита виставка дитячих робіт

263

У приміщенні Броварської районної державної адміністрації урочисто відкрилася виставка робіт учнів Калинівської школи мистецтв.

Вже протягом двох років за ініціативи Песляк Ніни Іванівни – директора закладу та Гаврик Наталії Володимирівни – завідувача відділом образотворчого мистецтва триває проект «Подаруй натхнення». В рамках проекту організовуються тематичні виставки робіт учнів у військових частинах району та дитячому будинку Калитянської громади.

На виставці представлені художні роботи дітей віком від 6 до 15 років. Роботи виконані у різних техніках та з використанням різноманітних матеріалів.

Окремі експозиції присвячені Дню матері, Великодню, Лесі Українці, також представлені роботи випускників 2020-2021 навчального року.

Художні твори, вражають щирістю почуттів: любові, добра, краси. У кожній роботі відчувається індивідуальність юного художника, власне бачення світу.

Калинівська школа мистецтв друга в районі за чисельністю учнів та охоплює три територіальні громади.

Приємно зазначити, що в умовах децентралізації заклад зміг зберегти свої філії у інших територіальних громадах. Дякуємо за співпрацю, підтримку і розуміння важливості духовного та культурного розвитку дітей Калинівському селищному голові Булкоту Вадиму Сергійовичу Великодимерському селищному голові Бочкарьову Анатолію Борисовичу та Зазимському сільському голові Крупенку Віталію Вікторовичу.

08 червня 2021 року всі відвідувачі виставки мали можливість взяти участь у визначенні призерів, проголосувавши за три кращі на їх погляд роботи.

Організаційним комітетом підраховано голоси та визначено роботи – переможці:

1 місце – «Ранкова ніжність» Горкави Людмили (викладач Гаврик Наталія Володимирівна, смт Калинівка);

2 місце – «Яка чудова майська ніч…» Тимченко Єлізавети (викладач Ляшенко Олена Аркадіївна, с. Зазим’є);

3 місце – «Вірність» Русової Поліни (викладач Липявка Наталія Володимирівна, с. Бобрик)

та спеціальний приз дістанеться наймолодшому учаснику виставки Гладченко Володимиру за роботу «Павучок» (керівник Поливач Катерина Миколаївна, с.Пухівка), яка виборола, на рівні із старшими номінантами, почесне 6 місце.

Відвідайте нашу виставку.

Помилуйтесь творчістю і талантом дітей!

54321
(2 votes. Average 3 of 5)