Засідання колегії Броварської райдержадміністрації - Броварська РДА

 Засідання колегії, що відбулася 30 липня 2020 року в Броварській районній державній адміністрації, за участі членів колегії,  сільських, селищних голів (онлайн), керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівників установ, які забезпечують життєдіяльність Броварського району, Юрій Плакся розпочав з розгляду питань порядку денного.

  1. Про хід виконання Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району за І півріччя 2020 року.
    Доповідає: Плакся Юрій Сергійович
 – перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації. 
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ХІД ВИКОНАННЯ РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО, КУЛЬТУРНОГО І ДУХОВНОГО РОЗВИТКУ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ НА 2020 РІК ЗА І ПІВРІЧЧЯ

    2. Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених актами законодавства, дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями та дорученнями голів Київської обласної та Броварської районної державних адміністрацій за 6 місяців 2020 року.     Доповідає: Мартиненко Вячеслав Валерійович – начальник відділу юридичного забезпечення, документообігу та роботи зі зверненнями громадян апарату Броварської райдержадміністрації. 

 Протягом 2020 року в електронній системі «Аскод» всього зареєстровано 2410 документів, з яких 1800 вхідної документації та 610 вихідної документації.

    За видами документів:

Вид документуКількість
Доручення та розпорядження голови Київської облдержадміністрації125
Звернення та запити народних депутатів України, депутатів різних рівнів11
Документи Київської облдержадміністрації640
Запити правоохоронних органів, рішення судових органів426

    Виконанню підлягало 336 контрольних документи, які надійшли на виконання протягом 2020 року, та більше 200 документів з контрольними термінами, які надійшли у минулі роки. Усі контрольні документи виконуються відповідно до вказаних у них строків.
    Працівниками відділу юридичного забезпечення, документообігу та роботи із зверненнями громадян, здійснюється контроль за виконанням усіх документів в адміністрації шляхом підготовки нагадувань виконавцям про наближення контрольних термінів виконання завдань, усних попереджень виконавців про закінчення строків виконання документів.
    Посилено контроль за своєчасним і безумовним виконанням актів законодавства, доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, доручень та розпоряджень голови Київської обласної державної адміністрацій.
    Загалом, стан виконавської дисципліни у Броварській райдержадміністрації у 2020 році становить 98,8% про що свідчать дані моніторингу стану виконання розпоряджень та доручень голови ОДА, які здійснюється відділом контролю Київської ОДА.
    Не дивлячись на високі показники виконання контрольних документів додатково хотілося б рекомендувати керівникам усіх структурним підрозділам адміністрації тримати на особливому контролі надходження листів (як від райдержадміністрації так і від Київської облдержадміністрації), які направляються на електронну пошту! Вказане пов’язано зі збільшенням протягом 2020 року ТЕРМІНОВИХ завдань, які надходять з максимально короткими строками виконання.
    Важливою складовою роботи відділу є робота із зверненнями громадян.
    За 2020 рік до райдержадміністрації надійшло 552 звернення громадян.
    – 157 письмових звернень, з них контрольних (з органів влади вищого рівня та засобів масової інформації) – 6;
    – 5 звернення прийнято на особистому прийомі голови адміністрації
    – 20 звернення надійшло через Інтернет-приймальню звернень громадян райдержадміністрації;
    – 370 звернень надійшло через державну установу «Урядовий контактний центр».
    За видами звернень, визначених Законом України «Про звернення громадян», домінують заяви (клопотання) щодо вирішення різних питань – 538, які складають 97,5% від загальної кількості звернень. Скарг отримано 11, що становить 2,0%, пропозицій (зауважень) – 3, що становить 0,5%.
    Питання аграрної політики і земельних відносин були темою 1 звернення, що складає 0,1% від усіх звернень, які надійшли до райдержадміністрації.
    За характером питань, порушених громадянами у своїх зверненнях, питання соціального захисту населення були темою у 372 зверненнях, що складає 52 % від усіх звернень, які надійшли до райдержадміністрації.
    Питання комунального господарства були темою 62 звернень (10%).
    Питання діяльності органів місцевого самоврядування – 97 (17, 9%).
    Питання житлової політики порушувалися у 16 зверненнях, що складає 3% від загальної кількості порушених питань.
    Питання охорони здоров’я були темою 55 звернень (10%).
    Питання сім’ї, дітей, молоді порушувалися у 18 зверненнях, що складає 4% від усіх звернень, які надійшли до райдержадміністрації.
    Питання транспорту та зв’язку порушувалися у 5 зверненнях, що складає 0,8% від усіх звернень, які надійшли до райдержадміністрації.
    Питання екологічної безпеки, раціонального природокористування – 4 звернення (0,6%).
    Питання праці та заробітної плати – 5 (0,8%).
    Питання освіти – 5 (0,8%), та інші.
    Протягом звітного періоду на адресу райдержадміністрації надійшло 1 колективне звернення, повторних звернень не надходило.
    Щомісячно проводиться «Прямий телефонний зв’язок» керівників райдержадміністрації, структурних підрозділів з населенням району, про що завчасно повідомляється в місцевих засобах масової інформації. За звітний період проведено 7 прямих телефонних зв’язків.

    3. Про хід виконання Програми «Турбота» на 2016-2020 роки. 
    Доповідає: Яіцька Лариса Петрівна
 – начальник управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації. 

Конституцією України гарантовано соціальний захист та гідний рівень життя кожному громадянину України. Турбота про людей, які перебувають у складних життєвих обставинах – один з основних напрямів соціальної політики держави. В сучасних економічних умовах вона набуває особливого значення. Головне спрямування соціальної політики – це створення комплексу правових, економічних, психологічних, освітніх, медичних, реабілітаційних та інших заходів, основною метою яких є поліпшення або відтворення життєдіяльності, соціальної адаптації, повернення до повноцінного життя осіб, які потребують соціальних допомог і послуг.
    Комплексна програма соціального захисту населення „Турбота” на період 2016 – 2020 роки ( далі – Програма ) розроблена відповідно до ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законів України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про увічнення Перемоги у Другій світовій війні 1939-1945 років”, Про основи соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”, „Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”, „Про статус і соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи”, розпорядження Президента України від 14.09.2000 № 280/2000-рп “Про щорічне проведення Всеукраїнської благодійної акції “Милосердя” та згідно з іншими нормативними актами.
    На виконання заходів Програми в 2020 році, відповідно до плану фінансового забезпечення, затверджено 3 280,0 тис. грн. Станом на 01.07.2020 використано 792,6 тис. грн: та на програму “Пільгові ліки при амбулаторному лікуванні”- 163,2 тис. грн.
    – з січня по березень соціальними працівниками КЗ БРР “Броварського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” обстежено умови проживання ветеранів другої світової війни та осіб з інвалідністю. За результатами обстеження управління соціального захисту населення та районна рада ветеранів складають так звану “Дорожню карту”, в якій зазначаються напрямки роботи щодо вирішення нагальних потреб ветеранів;
    – відповідно до рішення комісії з питань надання нецільової одноразової матеріальної допомоги, у I – му півріччі 2020 року 72 жителям району надана матеріальна допомога на лікування та реабілітацію, які перебувають в складних життєвих обставинах, на суму 319,5 тис. грн, в тому числі за рахунок депутатського фонду 51,0 тис. грн;
    – надані пільги на житлово-комунальні послуги Почесним громадянам району, сім`ям чиї сини загинули в Демократичній республіці Афганістан та АТО. З початку року на ці цілі використано 66,7 тис. грн;
    – у звязку із затримкою відкриття в 2020 році санаторно-курортних закладів внаслідок пандемії коронавірусу COVID- 19, придбано 1 санаторно-курортну путівку воїну-інтернаціоналісту, особі з інвалідністю внаслідок війни (АТО) на суму 9,3 тис. грн;
    – надані пільги окремим категоріям громадян з оплати послуг зв’язку на суму 53,1тис. грн;
    – проведені компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті в сумі 72,9 тис. грн;
    – відшкодовано аптечним закладам за :
    – відпуск ліків дітям з інвалідністю, онкохворим та хворим на рідкісні захворювання – 303,5 тис. грн;
    – придбання ліків за пільговими рецептами при амбулаторному лікуванні –163,2 тис. грн.
    – поховання невідомих – 2 особи/ 4,9 тис,грн.
    На виконання плану заходів , передбачених районною програмою ”Турбота”, з нагоди 31-ї річниці виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан 3 сім’ям загиблих надано грошову допомогу (3 чол./3,0 тис. грн), 10 учасників бойових дій в ДРА отримали цінні подарунки(10 чол./2,9 тис. грн), організували благодійний обід (30 чол./9,0 тис. грн), квіти (1,0 тис. грн).
    В с. Красилівка, до Міжнародного жіночого Дня 8 Березня організували святковий захід та благодійний обід (74 особи / 15,5 тис.грн), отримали солодощі від громадської організації “Доставка” 10 осіб /0,8 тис.грн.
    До Великодніх свят ветерани війни і праці, особи похилого віку, особи з інвалідністю отримали від:
    – міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України продуктові набори (200чол /16,9 тис.грн);
    – ТОВ “Два млина”, с. Жердова – 50 великодніх пасок /1,5 тис.грн;
    – ПрАТ“Тепличний” , смт Калинівка, с.Княжичі, Семиполки – 85 осіб / 2,2 тис.грн (огірки);
    -ТОВ “Шельф”, с. Плоске, с. Світильня – рибна продукція ( 27 осіб /1,7 тис.грн);
    Хлібопекарня смт Велика Димерка – Великодні паски (60осіб /1,8 тис.грн).
    Національна мережа продуктових магазинів ТОВ “АТБ-МАРКЕТ” надала допомогу найбільш вразливим верствам населення у період карантину у зв’язку з вірусною інфекцією COVID – 19; продуктові набори 1582 особи / 704,0 тис.грн.
    Крім того, на виконання заходів Програми:
    – управління соціального захисту населення разом з центром соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді проводить роботу щодо виявлення малозабезпечених сімей, які мають право на отримання допомоги відповідно до Закону України “Про державну допомогу малозабезпеченим сім’ям”;
    – при адміністрації працює комісія з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій. Проведено 19 засідань комісії, на яких розглянуто 212 заяв та надано дозвіл на призначення житлової субсидії;
    – проводиться робота по виявленню одиноких громадян, які за станом здоров’я не можуть самі себе обслуговувати для поселення їх у відповідні заклади. Виявлено і направлено 5 осіб до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Комунального закладу Броварської районної ради “Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг);
    – управління соціального захисту населення та міськрайонний центр зайнятості проводить анкетування осіб з інвалідністю і учасників бойових дій із числа АТО, щодо їх працевлаштування та перекваліфікації. В цьому році працевлаштовано 2 особи з інвалідністю. Управління соціального захисту населення направило на курси водіїв 3 учасники бойових дій в АТО та 4 – на проходження соціально-психологічної реабілітації.
    Також проводиться робота з дітьми з інвалідністю, які навчаються у випускних класах, з метою виявлення бажаючих навчатися в середньо–спеціалізованих закладах для здобуття професії.
    4 дитини проходили курс реабілітації в реабілітаційних установах України;
    16 дітей направили на проходження реабілітації в Броварський міський центр комплексної реабілітації, всього проходять реабілітацію 55 дітей з інвалідінстю;
    8 дітей з інвалідністю навчаються в ТОВ “Навчально – реабілітаційний центр “Мозаїка” м. Бровари, на оплату послуг якого використано 114,0 тис. грн.

    4. Про стан протиепідеміологічної ситуації в районі, спричиненої коронавірусною інфекцією COVID – 19.

    Доповідає: Товстоног Віра Семенівна – начальник Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Державної установи «Київський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України». 

 На виконання наказу МОЗ України №722 від 28.03.2020 року «Організація надання медичної допомоги хворим на корона вірусну хворобу (COVID-19)» Постанов головного санітарного лікаря України, протокольних доручень районної комісії з питань ТЕБ та НС, Броварським МРВЛД ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України» проводиться щоденний моніторинг протиепідемічної ситуації на території населених пунктів Броварського району щодо хворих та підозри на корона вірусну інфекцію серед мешканців району.
    З початку епідемії, станом на 27.07.2020р. Броварським МРВЛД отримано 767 повідомлень про підозри на зараження COVID-19 з них місто Бровари – 454 випадки, Броварський район – 289, м. Славутич – 24. У всіх підозрілих на COVID-19 відібрані матеріали для вірусологічного дослідження методом ПЛР.
    Лабораторно підтверджених – 337 випадків, що становить 154,4 на 100 тис.населення, з них: по місту Бровари – 166 випадків (124,4 на 100 тис. населення), по Броварському району – 164 випадки (193,0 на 100 тис. населення). В інтенсивних показниках захворюваність у районі на 55,6% євищою, ніж в м.Бровари.
    Випадки COVID-19, реєструвались у с.Зазим’я – 27 випадків, с.Требухів, смт.В.Димерка по 24 випадки, с.Семиполки – 12, с.Шевченково, с.Княжичі – по 11, с.Гоголів, с.Богданівка – по 9, с.Мокрець, -7, смт.Калита – 5, с.Красилівка – 4 випадки, с.Заворичі, с.Плоске, с.Погреби, с.Бобрик, с.Рудня – по три випадки, смт.Калинівка – 2 випадки, с.Літочки, Русанів, с.Рожівка, с.Скибин – по одному випадку.
    Серед людей, у яких виявили коронавірус, 185 жінок віком від 21 до 96 років, 118 чоловіків від 24 до 94 років і 34 дитини від 11 місяців до 17 років, з них у районі жінок -104, чоловіків 48, дітей – 12, тобто захворюваність серед жінок у 2,2 рази вища ніж серед чоловіків, а діти складають 7,3% від захворівших на COVID-19. Захворюваність серед жінок вища ніж у чоловіків, так як захворіло 35 медичних працівників, всі жінки, які по виду роботи контактували з хворими на COVID-19.
    У Броварському районі захворіло 35 медичних працівників, з них у смт.В.Димерка – 10 випадків (9 з яких працює в ЛПЗ м.Києва), с Требехів – 6 (4 працюють в ЛПЗ м.Києві), с.Зазим’я – 6 (4 працюють в ЛПЗ м.Києві). В цілому у ЛПЗ м.Києва працює 25 захворілих медичних працівників з населених пунктів району.
    Усього госпіталізовано з міста та району 81 хворого на COVID-19 що становить 24,0% від захворілих), госпіталізованих по району 43 особи. Решта хворих знаходяться на амбулаторному лікуванні, самоізоляції, під контролем медичних працівників.
    Померло в нашому регіоні шестеро хворих, з них із с.Зазим’я – 2 особи та одна з с.Княжичі.
    Після проведеного лікування, повністю одужали 256 хворих, 76,3% від захворілих, з них 121 особа мешканці Броварського району (по Україні одужало 55,1% від захворілих). Залишається 75 випадків активних хворих на коронавірусну хворобу, по району – 30 осіб, тобто хворі, які ще лікуються.
    Інцидентність (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення), становить менше, ніж 12 осіб на 100 тис. населення, в Броварському районі становить 11,9 на 100 тис. населення.
    За період епідемії в Броварському районі зареєстровано два спалахи COVID-19, у комунальному закладі БРР «Дитячий будинок «Надія» с.Мокрець, де захворіло 7 осіб персоналу і одна дитина, та у пансіонаті «Любов» с.Зазим’я, де виявлено 15 хворих на COVID-19, серед мешканців пансіонату та персоналом. Також було зареєстровано 11 контактних з хворою на корона вірусну хворобу по жіночому скиту (монастирю) с.Гоголів.
    У всіх вогнищах проведені епідеміологічні розслідування, організовані і проведенні протиепідемічні заходи направленні на локалізацію і ліквідацію вогнищ, це визначення контактних з хворими на COVID-19, організоване їх лабораторне обстеження, визначенні границі вогнищ, накладенні карантинні заходи, проведенні заключні дезінфекції, організовано медичне спостереження за контактними та контроль по дотриманню самоізоляції національною поліцією у вогнищах захворювання.

    5. Про хід виконання Програми розвитку галузі культури Броварського району на 2017-2020 роки.

    Доповідає: Бабич Валентина Віталіївна – Директор КЗ «Броварський районний будинок культури».

    Комунальний заклад Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури» заснований на спільній власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району 01 січня 2018 року.(надалі-Заклад).
    Засновником та органом управління Закладу є Броварська районна рада Київської області.
    Заклад є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунок в установі банку,печатку,кутовий штамп та фірмовий бланк.
    Свою діяльність заклад здійснює відповідно до: Конституції України, Цивільного Кодексу України,Господарського Кодексу України,Закону України «Про культуру», Програми розвитку галузі культури Броварського району на 2017-2021рр. затвердженої Рішенням Броварської районної ради від 17.11.16р, Закон України «Про культуру», постанови Кабінету Міністрів від 12.11.1998 року № 1775 «Про нормативи забезпечення населення клубними закладами», рішень Засновника, інших нормативно-правових актів, і є документом, який регламентує діяльність Закладу.
    КЗ БРР «БРБК» діє на підставі Статуту та взаємодіє з усіма локальними, регіональними та загальнодержавними інститутами.
    Заклад об’єднує клубні заклади району, за адміністративно-територіальним принципом у єдине структурно-цілісне, утворене для найбільш ефективного задоволення культурних потреб громадян у розвитку народної традиційної культури, підтримки художньої творчості, організації дозвілля жителів Броварського району і функціонує на основі єдиного адміністративного і методичного керівництва та штатного розпису.
    Станом на даний час КЗ БРР «БРБК» об’єднує 23 клубні заклади:
    1. Богданівський СБК;
    2. Заліський СК (Богданівська сільська рада) – законсервований;
    3. Гоголівський СБК;
    4. Зоря СК (Гоголівська сільська рада) – законсервований;
    5. Зазимський СК;
    6. Княжицький СБК;
    7. Красилівський СБК;
    8. Кулаженський СК;
    9. Літківський СБК;
    10. Літочківський СБК;
    11. Соболівський СК (Літочківська сільська рада);
    12. Плосківський СБК;
    13. Погребський СБК;
    14. Пухівський СБК;
    15. Рожівський СБК;
    16. Рожнівський СБК;
    17. Русанівський СБК;
    18. Першотравневський СК (Русанівська сільська рада) – законсервований;
    19. Світильнянський СБК;
    20. Гребельский СК (Світильнянська сільська рада);
    21. Требухівський СБК;
    22. Переможський СК (Требухівська сільська рада);
    23. Броварський районний будинок культури.
    Всього структура закладу нараховує 102 аматорських формування, з них:
    1. Любительські об’єднання, клуби за інтересами та гуртки – 25;
    2. Вокально – хорових – 36, з них:
    – дитячих 16;
    – молодіжних 2;
    – мають звання «Народний» 10;
    – мають звання «Зразковий» 1.
    3. Музично інструментальні – 2:
    – дитячих 2 ;
    – мають звання «Зразковий» 1 («Козацькі Джури», с. Русанів).
    4. Театральні – 10, з них:
    – дитячі 7;
    – молодіжні 2;
    – мають звання «Зразковий» 1.
    5. Хореографічні – 16, з них:
    – дитячі 16;
    – мають звання «Зразковий» 2.
    6. Фольклорні – 4, з них:
    – мають звання народний 2.
    7. Образотворче мистецтва – 3, з них:
    – дитячих 2.
    8. Технічної творчості, інші – 6, з них:
    – дитячих 3;
    – молодіжних 3;
    9. Кіно – та фотомистецтва – долучились майже всі підрозділи закладу.
    Також структура закладу налічує 50 художників та майстрів прикладного мистецтва, що дає можливість проводить стаціонарні та виїзні виставки та покази.
    Головними напрямками роботи Закладу є збереження і розвиток Української культури, та забезпечення культурно-дозвільєвих потреб громадян, розвиток усіх видів та жанрів самодіяльної народної творчості, аматорського мистецтва, народних художніх промислів, збереження та використання культурного надбання.
    З метою популяризації усіх видів Українського мистецтва та художніх народних промислів Заклад проводить сезонні фестивалі, а саме: «Слава Богу рожденному», «Пасхальна радість», «Кроковеє колесо». А також проводяться щорічні районні огляди-конкурси:
    – «Перо натхнення» (конкурс читців);
    – Вокально – інструментальний конкурс;
    – Хореографічний конкурс.
    Протягом першого кварталу 2020 року було проведено великий ряд заходів з урахуванням ситуації що склалася в зв’язку СOVID – 19, було знайдено нові форми та методи роботи.
    Заклад перейшов на онлайн – режим роботи.
    До оголошення карантину Заклад в першому півріччі встиг провести зимовий фестиваль «Слава Богу рожденному» (17.01.2020 року перший тур СБК Калинівка, другий тур – с. Зазимя) та «Перо натхнення» конкурс читців (22.02.2020 року), 05.03.2020 року Заклад вітав жінок району з Міжнародним жіночим днем (святковий концерт). Далі Заклад перейшов на дистанційну форму роботи. На початку квітня місяця було проведено мистецький онлайн-конкурс «СидиВдомаТаСпівай». Проект «Великдень – Вдома2020» до якого увійшли онлайн-конкурс світлин від господинь «Духмяна Пасха» та онлайн – конкурс «Родинне вітання» (це відбувалося в рамках фестивалю «Пасхальна радість». На основі цих конкурсів було створено онлайн – проект до дня захисту дітей в якому всі переможці вищезазначених конкурсів отримали нагороди. Також паралельно було створено ютуб-канал, де всі охочі змогли передивитись серію казок від «Позитива Карантиновича». До 9 травня було відзнято наш перший фільм присвячений 75 річниці Перемоги над нацизмом у другій світовій війні. В рамках фестивалю «Кроковеє колесо» було знято другий проект під назвою «Купала» за мотивами поеми Володимира Яремчука.
    Паралельно цій роботі було створено чимало онлайн – проектів закладами району, багато сільських будинків культури та клубів освоїли нові форми роботи. Також багато колективів району, як дитячих так і дорослих, прийняли активну участь у онлайн – проектах та конкурсах як загальноукраїнських так і міжнародних. Для прикладу:
    – Зразковий ансамбль «Джерельце» с. Плоске виборов перше місце у 25 міжнародному фестивалі – конкурсі «Квітуча Україна за безхмарне небо для дітей», с. Княжичі танцювальний колектив «Калинка» (друге місце), молодший склад колективу «Княжичанка» (друге та третє місця);
    – Дистанційний міжнародний багатожанровий інтернет фестиваль – конкурс «Самоцвіти – країна безмежних можливостей » с. Плоске «Джерельце» ( друге місце), Юлия Нечитайло – перше місце, с. Рожни тріо «Посмішка» (трете місце), сольна група, в складі трьох дітей – четверте місце, хореографічний колектив «Кольори» – четверте місце;
    – Міжнародний фестиваль конкурс «Свято талантів» зірковий шлях «Джерельце» отримали диплом лауреата першої премії, соло – Юлия Нечитайло (друга премія);
    – с. Рожівка, Катерина Шеверун прийняла участь в онлайн – кастингу проекту «Голос країни».
    Та багато інших. Взагалі, до карантинних заходів, було проведено багато тематичних заходів і виїзних концертів колективами Закладу, наприклад, у військову частину с. Калинівка чи то до госпіталю м. Ірпінь, багатьох інших закладів.
    Для створення позитивного психологічного клімату в колективі, стимулювання професійної діяльності здійснено нагородження кращих працівників Закладу до державних свят, знаменних дат і подій, організовано спільні відвідування концертів, організовано екскурсію в м. Київ до музею встановлення Української нації.
    Враховуючи суспільні та культурні потреби жителів Броварського району, Заклад активно співпрацює з іншими комунальними закладами району, сільськими радами та ОТГ, провідними діячами культури, кращими творчими колективами України та знаходиться в активному пошуку нових форм та методів роботи. Багато спеціалістів закладу удосконалюють свої професійні навики шляхом відвідування різного роду тренінгів,семінарів, онлайн-курсів та вебінарів (про що свідчить чисельна кількість наданих дипломів та свідоцтв).
    Для успішного виконання Програми розвитку в галузі культури потрібно привести у відповідність вимог сьогодення стан матеріально-технічної бази, оснастити сучасною апаратурою та музичними інструментами, також придбання нових сценічних костюмів, обладнання сцени тощо.
    За перше півріччя було проведено ряд ремонтно-будівельних та реконструкційних робіт як в самому Районному будинку культури так і в деяких інших закладах культури району:
    1. Капітальний ремонт фасаду будинку культури с. Плоске (сума 270266,00грн.)
    2. Капітальний ремонт БК с. Богданівка з улаштуванням мереж електропостачання, водопроводу, каналізації,опалення та внутр.. опоряджувальних робіт (сума 1347754,80грн. на даний момент освоєно 961350,10грн.)
    3. Поточний ремонт фойє Броварського районного будинку культури (сума 174669,96грн.)
    4. Поточний ремонт коридору будинку культури с. Княжичі (сума 145157,75грн.) кошти виділені з місцевого бюджету.
    Станом на даний час ведеться активна підготовка до опалювального періоду 2020-2021рр.
    Виготовлені та погоджені проекти на реконструкцію системи газопостачання котелень будинків культури с. Гоголів та с. Літки.
    Розпочаті роботи по реконструкції газової котельні с. Гоголів.
    Інформаційні новини про діяльність Закладу регулярно висвітлюються на офіційній сторінці Фейсбук КЗ БРР «Броварський районний будинок культури».    По всіх розглянутих питаннях  дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.