Засідання 73 чергової сесії Броварської районної ради VІІ скликання - Броварська РДА

30 червня 2020 року під головуванням голови Броварської районної ради Сергія Гришка відбулася чергова 73 сесія Броварської районної ради VІІ скликання.     Як і завжди, роботі сесії передувала робота депутатів у комсіях.    Депутати заслухали та обговорили 35 питань порядку денного (перелік питань розміщений на сайті Броварської районної ради).     З урахуванням обговорення, по кожному з них прийняті відповідні рішення.
    В роботі сесії взяли участь 28 депутатів районної ради та запрошені: начальник управління фізичної культури та спорту Київської обласної державної  адміністраціїСергій Тимофеєв, голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко та депутат Київської обласної ради В. Багнюк.