Засідання 74 позачергової сесії Броварської районної ради VІІ скликання - Броварська РДА

23 липня 2020 року під головуванням голови Броварської районної ради Сергія Гришка відбулася позачергова 74 сесія Броварської районної ради VІІ скликання.

Як і завжди, роботі сесії передувала робота депутатів у комсіях.    Депутати заслухали та обговорили 4 питаня порядку денного (перелік питань розміщений на сайті Броварської районної ради).     З урахуванням обговорення, по кожному з них прийняті відповідні рішення.
    В роботі сесії взяли участь 26 депутатів районної ради та запрошені: виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації                 Юрій Плакся та депутат Київської обласної ради Валентин Багнюк.