З Днем фізичної культури та спорту!

З Днем фізичної культури та спорту!

Броварська районна державна адміністрація щиро вітає спортсменів, тренерів, усіх фахівців галузі фізичної культури і спорту, всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху та здорового способу життя зі святом — Днем фізичної культури та спорту!

Фізична культура і спорт є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров’я кожного громадянина держави.
За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

Під час презентації соціального проекту «Активні парки — локації здорової України» у Броварах, керівники області та району – голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін та виконувач обов’язків голова Броварської районної державної адміністрації Павло Проскочило взяли участь у руханці з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту.

Бажаємо усім дотичним до його Величі Спорту — міцного здоров’я, великої вдачі, наполегливості, наснаги, та перемог в усіх справах!
Хай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, а також сприяє популяризації та розвитку сфери фізичної культури і спорту, наслідує кращі традиції видатних атлетів.

Зичимо нашим спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу Броварського району.
Нехай приклад наших чемпіонів буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту у повсякденному житті мешканців Броварщини та взірцем для підростаючого покоління.

Зі святом!

З повагою,
керівництво Броварської районної державної адміністрації.

(0 votes. Average 0 of 5)