Керівництво Броварської райдержадміністрації зустрілося з депутатами міської та районної рад політичної партії «Голос»

357
Керівництво Броварської райдержадміністрації зустрілося з депутатами міської та районної рад політичної партії «Голос»

29 квітня 2021 року у Броварській районній державній адміністрації відбулася робоча зустріч керівництва райдержадміністрації з представниками броварського осередку політичної партії «Голос», який представлений у Броварських міській та районній радах.

У спільній зустрічі взяли участь виконувач обов’язків голови Броварської райдержадміністрації Павло Проскочило та керівник апарату райдержадміністрації Андрій Супрун, а з боку політичної партії «Голос» — голови фракцій у міській та районній радах Андрій Саук та Олександр Короленко, а також помічники депутатів Броварської міської ради фракції «Голос».

Під час спільної наради було охоплено ряд важливих питань, які виникають у процесі реорганізації Броварського району, зокрема, з приєднанням до нього нових територіальних громад.

Сторони звернули увагу на важливість відкритої та оперативної комунікації між усіма важливими структурами району — Броварська районна рада, Броварська райдержадміністрація, депутатський корпус районної ради та територіальні громади та їх представництва у місцевих радах.

Не оминули увагою учасники робочої зустрічі і таку проблему, як хаотична забудова у місті Бровари. Представники політичної партії «Голос» наголосили, що така проблема призводить до погіршення якості життя, як мешканців міста, так і району, особливо навколишніх населених пунктів.

Учасники зустрічі обговорили також питання щодо КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» в частині недотримання регламенту при винесенні та обговоренні її статуту.

На завершення наради сторони обговорили таке важливе питання, як якість обслуговування пасажирів перевізниками в районі, а Броварська райдержадміністрація отримала пропозиції щодо поліпшення якості роботи перевізників у новоствореному районі.

Спільними зусиллями був обговорений план дій для розв’язання цих та інших не менш важливих питань.

Учасники наради висловили обопільне бажання зробити такі зустрічі для обговорення нагальних проблем Броварського району регулярними.

Броварська райдержадміністрація відкрита для діалогу з усіма політичними партіями, які представлені у органах самоуправління Броварського району і представляють громаду Броварщини.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)