Керівництво області та району здійснило візит на будівництво школи по вулиці Симона Петлюри

257

10 вересня 2021 року, у рамках робочої поїздки до Броварів, голова Київської облдержадміністрації Василь Володін разом з керівництвом Броварського району та місцевої громади відвідав будівництво корпусу молодшої ланки Броварської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №10. Нагадаємо, проблема нестачі навчальних закладів у місті Бровари є актуальною.

На будівельний об’єкт прибули виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Павло Проскочило та Броварський міський голова Ігор Сапожко. Також долучилися керівники профільних управлінь та відділів Броварської міської ради, обласні, районні та міські депутати та представники ЗМІ.

Згідно з проектно-кошторисною документацією, передбачається, що на вулиці Симона Петлюри будується навчальний корпус на 960 учнів, 32 класи для дітей 1-4 класів.

Наразі роботи по будівництву навчального закладу тривають.

Щодо термінів здачі об’єкту в експлуатацію, керівники області та району поки що не поспішають з прогнозами. Водночас очільник громади запевнив, що будівельні роботи намагатимуться завершити якнайшвидше.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)