Конфлікт інтересів - Броварська РДА

Сьогодні, 24 грудня, за ініціативи голови Броварської райдержадміністрації Георгія Біркадзе, відбулася зустріч з керівництвом ринку «Едельвейс», що в с. Гоголів, підприємцями, які здійснюють торгівлю за його межами, старостою села Гоголів, начальником Броварського райуправління ГУ Держпродспоживслужби, представником Броварського відділу поліції та начальником 2 відділу управління ПЕП ГУ ДФС в Київській області.

Метою засідання стало врегулювання відносин між керівництвом зазначеного ринку та осіб, що здійснюють торгівельну діяльність за його межами.

“Ринок має працювати для людей і в інтересах людей! Вважаю, що люди, які виносять на продаж городину, вирощену важкою, копіткою працею, мають торгувати на базарі безкоштовно. Але, водночас, не слід забувати про необхідність дотримання санітарних норм. Це питання має бути на контролі Держпродспоживслужби. Зі свого боку торговці мають слідкувати за порядком на території, де вони працюють, прибирати та організовувати вивезення сміття. Усе це треба врегулювати. Але досягти домовленостей можна лише шляхом діалогу.” – впевнено зазначив голова райдержадміністрації

За результатами перемовин учасники зустрічі домовились створити комісію для обстеження території підприємства “Едельвейс”, а також про необхідність перегляду цінової політики та створення належних умов для здійснення торгівлі в його межах.