Легальна робота: плюси в оплаті праці

120
Легальна робота: плюси в оплаті праці

08 вересня 2021 року у Броварському міськрайонному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар з загальних питань зайнятості, на який була запрошена директор Броварського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Катерина Лиско.

У заході прийняли участь 15 осіб з числа безробітних. Вони ознайомились з сучасним комплексом соціальних послуг, які надає Державна служба зайнятості, перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами на ринку праці.

Фахівець відділу активної підтримки безробітних Наталія Малишко  також ознайомила з електронними сервісами служби зайнятості, наголосила, що отримати послуги можна незалежно від місця проживання, просто звернувшись до підрозділу обласної служби зайнятості.

Порадила цікавитися новинами на офіційному сайті державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua), використовувати Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри (http:/profi.dcz.gov.ua/) і  слідкувати за сторінкою Броварського міськрайонного центру зайнятості у Фейсбуці.

Про важливість легалізації зайнятості розповіла директор  Броварського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Катерина Лиско. Вона наголосила, що кожен громадянин, який влаштовується на роботу, повинен пам’ятати, що не оформлені вчасно трудові відносини є не лише грубим порушенням трудового законодавства, а й надалі тягнуть за собою низку проблем для самого працівника у вигляді позбавлення соціального захисту у разі безробіття, тимчасової втрати працездатності, нещасного випадку на виробництві. Катерина Лиско також розповіла про електрону трудову книжку та її значення, перехід від паперового до електронного листка непрацездатності.

По завершенню заходу всі присутні мали змогу отримати консультацію і вичерпну відповідь на всі поставленні запитання.

 За докладнішою інформацією Ви можете звернутися до Броварського міськрайонного центру зайнятості за адресою: м. Бровари вул. Ярослава Мудрого,92; тел. (04594) 66421

54321
(0 votes. Average 0 of 5)