Мам загиблих Героїв Броварщини привітали з Днем Матері

Мам загиблих Героїв Броварщини привітали з Днем Матері

9 травня 2021 року, окрім традиційного свята — Дня перемоги над нацистською Німеччиною у Другій світовій війні, Україна відзначила ще одне свято — День матері.

Символічно долучилася до вітань і Броварська райдержадміністрація на чолі з виконувачем обов’язків її голови Павлом Проскочилом.

На превеликий жаль, майже через 80 років після перемоги над нацизмом, яку здобувала Україна, на її території знову триває війна і знову гинуть українці. Тепер уже війна триває проти агресора зі Сходу.

Керівництво Броварської райдержадміністрації відвідало родини загиблих воїнів в АТО/ООС, щоб підтримати їх та привітати з Днем Матері.

До вітання також долучилися представники Координаційної ради учасників Антитерористичної операції, ООС, волонтерів, діючих військовослужбовців та сімей загиблих на чолі з її головою Романом Комендантом. Родинам наших героїв, зокрема, їхнім мамам, в знак шани та подяки були вручені квіти та солодкі подарунки.

На превеликий жаль, для цих мам День матері на все життя буде днем «зі сльозами на очах» і, звісно, жодні подарунки незрівнянні з тими втратами, які їм довелося пережити.

Їхні сини — Герої, яким вічна слава!

А матерям — шана і повага за те, що виховали Героїв України.

(1 vote. Average 5 of 5)