МИСТЕЦТВУ ВІДДАНІ СЕРЦЯ - Броварська РДА

Духовний потенціал українського народу – це найбагатший скарб, яким володіє наша держава.
   9 листопада 2020 року у приміщенні Броварського районного будинку культури відбулися урочисті заходи до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Із професійним святом працівників культури району привітав голова Броварської районної державної адміністрації Георгій Біркадзе. 

 У своєму вітальному слові Георгій Автанділович подякував працівникам галузі культури району за професіоналізм, талановитість та наполегливість. Очільник району наголосив, що готовий допомагати розвивати та примножувати культурну спадщину Броварського району.

Броварщина – багата земля і передусім багата на талановитих людей. Район може по праву пишатися культурним надбанням, яке працівники цієї сфери з любов’ю бережуть і примножують. Завдяки їхнім зусиллям та старанням, ентузіазму та таланту проводяться свята, фестивалі, конкурси й відтворюєть неповторність нашого краю.
    В ході урочистостей прозвучали мистецькі привітання від провідних творчих колективів. 

 Сучасні виконавці та артисти на високому рівні продемонстували найкращі здобутки українського мистецтва: хореографічні виступи, українські інструменти та вокал.
    На завершення заходу гості мали можливість не тільки поринути в атмосферу свята за допомогою театралізованої зустрічі та різножанрового мистецького наповнення, а й зробити пам’ятні світлини у яскравих фотозонах.