Нарада з питань передачі у комунальну власність Броварської міської територіальної громади Броварського районного будинку культури та Броварської центральної районної бібліотеки. - Броварська РДА

22 лютого 2021 року в малій залі Броварської райдержадміністрації, за головуванням виконувача обов’язків голови Броварської райдержадміністрації П. Проскочила, відбулася спільна нарада з питань передачі у комунальну власність Броварської міської територіальної громади Броварського районного будинку культури та Броварської центральної районної бібліотеки.

В нараді взяли участь: Голова Броварської районної ради – С. Гришко, заступник голови Броварської районної ради – В. Шульга, керівник апарату Броварської райдержадміністрації – А. Супрун, начальник відділу освіти, молоді та спорту – Є. Полікарпова, директор КЗ БРР “Броварська районна централізована бібліотечна система” – Л. Кошелева, директор КЗ БРР “Броварський районний будинок культури – В. Бабич, Калинівський селищний голова В. Булкот та представники громадської організації “Громадські активісти”.

Учасники наради опрацювали лист-роз’яснення Київської обласної адміністрації від 12 лютого 2021 року № 11-21/622/07/41-2021 щодо порядку передачі закладів культури на баланс територіальних громад.

В ході засідання присутні прийняли рішення провести спільну робочу зустріч щодо збереження бібліотечного фонду в Броварській районній бібліотеці на користь Броварської міської територіальної громади, за умови згоди представників територіальних громад – правонаступників майна.