Нарада з питань якості енергозабезпечення населених пунктів Броварського району - Броварська РДА

23 грудня 2020 року, за ініціативи голови Броварської райдержадміністрації Г. Біркадзе, за участі керівництва ПрАТ ДТЕК «Київські Регіональні Електромережі», ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» Броварського відділення АТ «Київоблгаз» та голів територіальних громад району, у Броварській райдержадміністрації відбулася робоча зустріч з питань якості енергозабезпечення та газопостачання населених пунктів Броварського району.

Голова адміністрації розпочав нараду з проблемних питань, які насамперед турбують населення та потребують негайного вирішення.

Активістами району було порушено ряд питань, актуальних на сьогодні. Зокрема, встановлення лінії електромережі (10 Кв) на території житлового масиву в с. Перемога Калинівської ОТГ. За ініціативи мешканців громади встановлення лінії було зупинено. Працівниками поліції складено акт. Також існує проблематика низької напруги (120 Вт) на ТП – 521, що по вул. Дяченка в с. Красилівка.

Заступник голови Калитянської селищної ради порушив питання, що стосується перевантаження окремих ТП та зношеності електромереж, зазначивши, що наслідком цього є низька напруга електроенергії на окремих лініях.

В ході робочої зустрічі головам територіальних громад надавалися ряд консультацій та рекомендацій різного характеру, зокрема  щодо  перезаключення договорів з компаніями – електропостачальниками. Представники ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» зазначили, що вказаний процес необхідно завершити до 28 грудня 2020 року. Інакше, якщо громада не встигне подати свою заявку до цього часу,  автоматично переходить до  постачання «останньої надії».  Після завершення терміну постачальник «останньої надії» припиняє електропостачання споживачу, про що повідомляє оператору системи розподілу.

Далі, в ході засідання учасниками наради була заслухана інформація від керівництва Броварського відділення АТ «Київоблгаз» А. Недяка щодо процедури укладання договорів на розподіл та постачання газу.

Інформацію керівників служб взято до відома.

З метою забезпечення співпраці у вирішенні проблемних питань в галузях електро та газопостачання населених пунктів громад, головам територіальних громад Броварського району було надано відповідні доручення.