На Броварщині пройшли військові навчання «Бойове злагодження»

На Броварщині пройшли військові навчання «Бойове злагодження»

18 квітня на території лісопаркового господарства «Залісся» відбулися військові навчання особового складу роти охорони Броварського об’єднаного міського Територіального центру комплектації та соціальної підтримки на тему «Бойове злагодження».

Навчання, які пройшли в районі населених пунктів Захарівка-Тарасівка-Жердова, відвідав виконувач обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Павло Проскочило та голова Координаційної ради учасників Антитерористичної операції, ООС, волонтерів, діючих військовослужбовців та сімей загиблих Роман Комендант.

Головним у військових навчаннях стали: основи тактичної медицини, дії малих тактичних груп, індивідуальна бойова підготовка, основи топографії та маскування.

Під час зустрічі з очільниками Броварського ОМТЦК та СП Павло Проскочило обговорив поточний стан справ територіального центру комплектації та взяв до уваги інформацію про те, які у центру є потреби. Захід відвідав також і колишній голова Броварської райдержадміністрації Георгій Біркадзе, який залишається небайдужим до стану справ на Броварщині.

А вже завтра, 20 квітня 2021 року, виконувач обов’язки голови Броварської райдержадміністрації має прибути до Броварського ОМТЦК та СП для отримання завдань в рамках комплексного тренування системи управління державою на функціонування в умовах особливого періоду.

На загальнодержавному рівні таке комплексне тренування під керівництвом начальника Генерального Штабу — Головнокомандуючого Збройних Сил України триватиме до 22 квітня включно.

(0 votes. Average 0 of 5)