На Броварщині стартувало будівництво сортувального комплексу твердих побутових відходів

1514
На Броварщині стартувало будівництво сортувального комплексу твердих побутових відходів

Будівництво першої лінії сортувального комплексу на Броварщині, на території Великодимерської територіальної громади — стартувало.

19 березня о 13.00 на майданчику, що базується неподалік села Рожівка та поруч із Київським Північним кладовищем, поблизу сміттєвого полігону «Десна-2» відбулася урочиста церемонія закопування символічної капсули будівництва.

Будівництво сміттєсортувального комплексу розпочало приватне підприємство «Еко-Старт».

В урочистій церемонії взяли участь: голова Броварської районної державної адміністрації Георгій Біркадзе, заступник Великодимерського селищного голови Микола Губський, генеральний директор ПП «Еко-Старт» Геннадій Каргін, представники компаній, що надають послуги по вивезенню твердих побутових відходів у Броварському районі, представники засобів масової інформації та активісти району.

За словами керівника ПП «Еко-Старт» Геннадія Каргіна, завершення будівництва даного комплексу заплановано до вересня 2022 року. Запланований штат працівників комплексу — близько 60 осіб.

Цінова складова послуг виходитиме з регуляторної політики.

Зареєстрована компанія «Еко-Старт» у Броварському районі, і сплачення податків теж йтиме до місцевого бюджету. За словами пана Біркадзе, цей факт був одним із ключових, що він як керівник райдержадміністрації висловив бажання всіляко допомагати підприємству.

У капсулу був закладений лист із зазначеною датою початку будівництва та назвою підприємства. Девізом послання в капсулі стали такі слова: «Наша мета — чистота! Хай задуми наші будуть теж чистими».

Під час урочистого заходу за сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток житлово-комунальної галузі Броварського району та з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, керівництво райдержадміністрації нагородило грамотою генерального директора ПП «Еко-Старт» Геннадія Каргіна.

Як зазначили представники підприємства, реалізація такого проекту, як будівництво сміттєсортувального комплексу стало можливе з кількох причин — реорганізації району, як процесу децентралізації, що полегшило в оформленні належної дозвільної документації та підтримка команди райдержадміністрації на чолі з Георгієм Біркадзе.

У відповідь пан Біркадзе зазначив, що адміністрація зацікавлена і сприятиме залученню до району інвесторів, які працюватимуть на законних засадах ведення бізнесу і будуть вкладати в регіон інвестиції.

За словами очільника райдержадміністрації, підприємці його запевнили, що під час сміттєсортувального процесу шкідливих для навколишнього середовища та для населення викидів не буде.

Броварська райдержадміністрація розуміє, що через невеликий проміжок часу сміттєвий полігон «Десна-2» буде заповнений вщент, і його доведеться закривати. Проблема — куди дівати сміття з Броварського району постає як ніколи гостро, тож поява такого сортувального комплексу на Броварщині на часі.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)