Необхідно вакцинуватися! — головний інформаційний заклик медиків до населення Броварщини

178
Необхідно вакцинуватися! — головний інформаційний заклик медиків до населення Броварщини

Необхідність обов’язкової вакцинації населення — така найголовніша тема озвучена на спільній робочій нараді керівників медичних закладів Броварського району.

У робочій зустрічі за головування виконувача обов’язків Броварської райдержадміністрації Павла Проскочила, взяли участь керівники первинної та вторинної ланок медичних закладів усіх територіальних громад Броварщини.

Найпершим питанням наради став розгляд можливих заходів запобігання поширенню на території Броварського району штамів коронавірусу SARS-CoV-2 «Дельта». Від медиків були озвучені різні пропозиції. На важливості проведення профілактичних заходів наголосили також представники Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ««Київське ОЛЦ МОЗ України».

Не менш важливим стало питання функціонування пунктів щеплення на базі закладів охорони здоров’я та забезпечення довозу відповідних груп населення із віддалених населених пунктів до пунктів масової вакцинації. Не секрет, що в громадах є віддалені населені пункти, з яких до центральних медичних закладів громад добиратися складно. Саме тому налагодження транспортної комунікації для мешканців у пункти вакцинації є одним із важливих складових на тлі боротьби з інфекційною хворобою.

Учасники наради обговорили також пропозиції, які озвучені на рівні Київської області, а саме створення у кожному новоутвореному районі єдиного соціально-медичного простору. Зокрема, рекомендації та пропозиції були озвучені від заступника голови Координаційної ради ветеранів та волонтерів при КОДА з питань медицини та соціального захисту Ірини Гук.

Присутні зійшлися у тому, що інформування населення та проведення інформаційної роботи щодо безпечності вакцинації є одним із пріоритетних напрямків.

Зокрема, висловлені пропозиції про необхідність створення відео-контенту для донесення інформації до мешканців Броварщини.

54321
(1 vote. Average 2 of 5)