Не стало Заслуженого тренера України Анатолія Завєдєєва

Не стало Заслуженого тренера України Анатолія Завєдєєва

У віці 69 років перестало битися серце Заслуженого працівника фізичної культури та спорту, Заслуженого тренера України, учителя вищої кваліфікаційної категорії, «учителя-методиста» Анатолія Васильовича Завєдєєва.

Причиною стала хвороба, яка стрімко розвивалася.

Анатолій Васильович своїм досвідченим оком відшукував у районі майбутніх «зірочок-лижників», тренував їх разом зі старшим сином Андрієм. Його пам’ятатимуть як людину, що залучала до занять лижними гонками багато обдарованої молоді Броварщини, що стали чемпіонами України і учасниками чемпіонатів світу.

Серед них чемпіон XI зимових Паралімпійських ігор з біатлону Григорій Вовчинський та багаторазова чемпіонка Параолімпійських ігор ЗМС України Олександра Кононова.

Поховали видатного тренера 03 березня 2021 року на місцевому кладовищі с. Требухів Броварського району.

Світла пам’ять!

Керівництво Броварської районної державної адміністрації висловлює щирі співчуття близьким та рідним!

(0 votes. Average 0 of 5)