Новий рік розпочато зі співпраці з соціальними партнерами - Броварська РДА

2021 рік Броварський міськрайонний центр зайнятості розпочав з підписання Угоди про співпрацю та взаємодію з Броварським об’єднаним міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки.

Дана Угода визначає загальні умови організації взаємодії між Територіальним центром комплектування та соціальної підтримки та Центром зайнятості щодо відбору претендентів з числа безробітних громадян на військову службу за контрактом, надання їм соціальних послуг службою зайнятості, подальшого партнерства та взаємодії.

Майор Пилипенко Олександр Олексійович – заступник військового комісара-начальник відділення рекрутингу та комплектування зауважив, що сьогодні захисник Вітчизни – це професіонал своєї справи, налаштований на самовіддану службу Батьківщині та народу України. Водночас, військовослужбовець за контрактом повинен бути соціально захищеним та отримувати за свою роботу гідне матеріальне забезпечення.

В Броварському центрі зайнятості вже давно створено «Офіс Збройних сил України», в якому і буде згідно окремо затвердженого графіку працювати відповідальна особа відділення рекрутинга та комплектування Центра комплектування та соціальної підтримки. В даному Офісі шукачі роботи зможуть укласти контракт на проходження служби в армії ЗСУ, дізнатись всю необхідну інформацію про контрактну службу. Також будуть організовані онлайн-спілкування для зацікавлених осіб в надані інформації про заробітну плату, можливість кар’єрного росту, навчання, отримання вищої освіти, соціальний захист військовослужбовців тощо.

На сьогодні військова служба за контрактом є однією з найбільш конкурентоспроможних професій на ринку праці України.