Ні — торгівлі людьми!

209
Ні — торгівлі людьми!

У Вінниці завершився форум семінарів та тренінгів на тему протидії торгівлі людьми, у якому взяли участь представники Броварської районної державної адміністрації.

У заході, організованому у рамках Програми Координатора проектів ОБСЄ «Безпека людини» та за підтримки Міністерства соціальної політики України, від Київської області взяла участь і фахівець у сфері протидії торгівлі людьми — начальник служби у справах дітей та сім’ї Броварської райдержадміністрації Тетяна Купріянець.

Учасники форуму «Посилення взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми» отримали можливість не лише обмінятися досвідом роботи, а й відпрацювати і вдосконалити практичні навички ідентифікації постраждалих, поліпшити якість надання послуг потерпілим від торгівлі людьми та покращити взаємне інформування профільних структур.

Загалом, Програмою передбачено реалізацію низки напрацювань, спрямованих на підтримку України у сфері протидії торгівлі людьми, подолання проблеми домашнього насильства, підвищення рівня захисту від кіберзлочинності.

Під час заходу акцентувалася увага на такі ключові напрямки роботи профільного управління та фактори ризику, як відсутність достовірної інформації про можливості працевлаштування, незнання своїх прав, а також поширення стереотипів, внаслідок яких постраждалі особи просто не наважуються звернутися до відповідних структур.

Для уникнення подібних злочинів учасники заходу обговорювали питання щодо важливості проведення превентивної роботи серед населення.

Під час заходу також було обговорено про основні напрацювання та ключові проекти у сфері соціально-психологічної реабілітації ветеранів війни та членів їхніх сімей, оперативне та якісне надання допомоги постраждалим та покарання винних.

Учасники заслухали інформацію представників профільних служб і територіальних органів, дотичних  до питання протидії торгівлі людьми, а також висловили власне бачення щодо вирішення зазначеної проблематики.

На завершення форуму фахівці отримали сертифікати-підтвердження за підписом координатора проектів ОБСЄ в Україні Генріка Віладсена, про участь у симуляційній вправі «Посилення взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми».

54321
(0 votes. Average 0 of 5)