«Обмін»: на Броварщині тривають зйомки художнього фільму про російсько-українську війну

828

Броварщина стала частинкою знімального процесу нового творчого українського повнометражного кінопроекту.

Днями у кількох кілометрах від села Погреби Зазимської територіальної громади Броварського району пройшли зйомки кількох сцен воєнної драми «Батько» (робоча назва — «Обмін») українського режисера Володимира Харченка-Куликовського.

Повнометражна стрічка створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

На території Броварського району зйомки пройшли за сприяння Броварської районної державної адміністрації та керівництва Зазимської сільської ради.

Повнометражна картина «Обмін» — це військова драма про історію двох сімей, стосунки батьків та дітей на тлі російського вторгнення в Україну.

У стрічці глядачі побачать цілий ряд талановитих акторів.

Прем’єра стрічки очікується восени 2022 р.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)