Опалювальний сезон у Броварському районі 2021/2022 — райдержадміністрація бере процес на контроль

595

Броварська районна державна адміністрація має бути проінформована про всі дії та заходи, пов’язані з опалювальним сезоном 2021/2022 року у Броварському районі.

Така головна тема розглядалася 12 жовтня 2021 року на нараді з питань підготовки та забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення до осінньо-зимового періоду 2021-2022 року. Згідно розпорядження виконувача обов’язків голови Броварської районної державної адміністрації Павла Проскочила, початок опалювального сезону у Броварському районі розпочнеться з 18 жовтня 2021 року.

Засідання пройшло за головуванням виконувача обов’язків голови Броварської районної державної адміністрації Павла Проскочила, представників Броварської районної ради, відділу житлово-комунального господарства, цивільного захисту, екології та природних ресурсів райдержадміністрації, а також — голів та представників територіальних громад Броварського району.

Присутні дійшли до спільної згоди про те, що від 12 жовтня 2021 року Броварську районну державну адміністрацію мають інформувати щодо:

— пуску тепла до об’єктів соціально-культурного призначення та житлового фонду — щоденно до 10.00 години (до повного підключення усіх об’єктів);

— аварійних ситуацій, у разі їх виникнення, – невідкладно та цілодобово (протягом опалювального періоду);

Відповідно, територіальні громади Броварського району зобов’язані надати перелік комунальних підприємств на територіях сільських, селищних та міських рад з їх назвами та штатною чисельністю працівників.

Також громади мають відзвітуватися щодо готовності до дій у складних погодних умовах у зимовий період та надати інформацію про наявну техніку, яка знаходиться на балансі комунальних підприємств територіальних громад, зокрема, про важку техніку, що може залучатися у осінньо-зимовий період.

Учасники наради обговорили також питання організації заходів цивільного захисту у громадах Броварського району та заслухали рекомендації представника Державної служби з надзвичайних ситуацій Броварського району.

Користуючись нагодою щодо присутності на засіданні представників територіальних громад, керівництво Броварської районної державної адміністрації донесло до присутніх інформацію щодо підсумків наради з питань державного майна, яка відбулася 7 жовтня.

Керівники райдержадміністрації рекомендували звернути увагу на майно державної власності, яке не використовується або використовується не за цільовим призначенням, зокрема, і на об’єкти незавершеного будівництва.

Серед питань, які також були розглянуті — соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та щодо збору матеріалів для розробки схеми Броварського району.

В процесі діалогу голови територіальних громад досягли взаємопорозуміння щодо комунікації у подальшій роботі з представником ПрАТи «ДТЕК Київські регіональні електромережі».

54321
(0 votes. Average 0 of 5)