Пам’ять про Героїв Дебальцевого - Броварська РДА

Хвилиною мовчання розпочався “День вшанування Героїв Дебальцевого плацдарму” у військовій частині А0415, що розташована в с. Семиполки, на Броварщині. Під час скорботного мітингу поіменно згадали героїв, полеглих 6 років тому.

Представники районної та місцевої влад, військовослужбовці, родини загиблих поклали квіти до стели загиблих героїв-земляків. Ветерани АТО та учасники бойових дій приїхали до військової частини, аби вшанувати пам’ять полеглих побратимів.

Героїчна оборона Донбасу стала символом незламності та мужності українських військових.

Українські військові, добровольці, медики та волонтери протистояли навалі російсько-окупаційних військ та проросійським бойовикам, безстрашно відстоюючи малесенький клаптик української землі.
Бої за Дебальцівський плацдарм – одне з найбільших зіткнень на Донбасі. З усіх боків у ньому взяли участь тисячі бійців, сотні одиниць техніки та важкої артилерії.
Відзначаючи 6-ту річницю від Дня виведення військ Збройних Сил України з Дебальцевого плацдарму, учасники заходу вшанували всіх, хто боронив і продовжує боронити честь та свободу рідної землі, хто зміцнює обороноздатність країни, підвищує безпеку та авторитет нашої держави!

Ветеранам АТО, учасникам бойових дій та мамі загиблого героя Наталії Семенівні Янченко перший заступник голови Броварської райдержадміністрації вручив відзнаки голови Броварської райдержадміністрації, грамоти та цінні подарунки.

Загибель українських бійців – це велика кривава рана, яка залишиться назавжди в нашій пам’яті, в історії України. Ми всі мріємо, щоб війна залишилася в минулому, щоб всі воїни повернулися до рідних домівок з перемогою. Тим героям, які показують свій патріотизм, безмежну любов до України та її людей, перебуваючи на бойових позиціях, наша безмежна вдячність і шана.