Пам'яті героя Броварщини - Володимира Щура присвячується: - Броварська РДА

03 березня 2021 року відбувся черговий автопробіг з нагоди вшанування пам’яті нашого земляка, мешканця с. Зазим’є Броварського району – солдата Збройних сил України Володимира Щура, який трагічно загинув в зоні проведення антитерористичної операції, захищаючи Батьківщину.

Біль втрати незгоєною раною болить і досі…

Біля могили загиблого Героя зібралися представники Броварської райдержадміністрації, Зазимської сільської ради, рідні та друзі аби вшанувати його пам’ять та покласти квіти на його могилу.

Автопробіг організований координаційною радою учасників Антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, волонтерів, діючих військовослужбовців та сімей загиблих при Броварській райдержадмінстрації.

Участь у заході взяли: перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Павло Проскочило, керівник апарату райдержадміністрації Андрій Супрун, голова координаційної ради учасників Антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, волонтерів, діючих військовослужбовців та сімей загиблих при Броварській райдержадмінстрації Роман Комендант, Голова Зазимської територіальної громади  Віталій Крупенко, рідні та друзі Героя.