Памяті героїв Броварщини - Леоніда Козороза та Дмитра Янченка присвячується... - Броварська РДА

03 лютого 2021 року  о 09.00  год. відбувся автопробіг за маршрутом м. Бровари (адмінбудівля Броварської райдержадміністрації) – с. Шевченкове,  з нагоди вшанування пам’яті та дня смерті нашого земляка, мешканця с. Шевченкове Броварського району – солдата Збройних сил України Леоніда Козороза, який воював   за  Донецький аеропорт у складі зведеного загону ВПС “Дика качка”. Помер Леонід 3 лютого 2016 року в шпиталі міста Сватове від мінно-вибухових травм, що отримав під час патрулювання території поблизу селища Спірне Артемівського району.

Без Леоніда залишилися мама, брат та дружина з 2-місячним сином.

Похований Герой 4 лютого 2016 року з військовими почестями в селищі Панютине Лозівського району, де й народився.

За Указом Президента України від 8 квітня 2016 року № 132/2016, “за особисту мужність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові, зразкове виконання військового обов’язку” нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно…)

2 лютого 2017 року у Панютинській ЗОШ № 1 відкрито меморіальну дошку Леоніду Козорозу.

Дорогою до с. Шевченкове учасники автопробігу відвідали могилу захисника України Дмитра Янченка, який також загинув у зоні АТО і сьогодні минає 6 років від дня його загибелі.

Присутні вшанували пам’ять про земляка та поклали квіти до його місця поховання.

Автопробіг організований координаційною радою учасників Антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, волонтерів, діючих військовослужбовців та сімей загиблих при Броварській райдержадмінстрації.

Учасники заходу, прибувши до с. Шевченкове, зустрілися з мамою та сином військового, відвідали місцевий храм, де відбулося поминальне богослужіння.

Участь у заході взяли: виконувач обов’язків голови Броварської районної державної адміністрації Павло Проскочило, радник голови райдержадміністрації Андрій Супрун, голова координаційної ради учасників Антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, волонтерів, діючих військовослужбовців та сімей загиблих при Броварській райдержадмінстрації Роман Комендант, заступник Великодимерського селищного голови Микола Губський, староста Шевченківського старостинського округу  Володимир Йовенко, військовослужбовці, мама Героя – атовця, та його син Артур.
Павло Проскочило  висловив свою шану сім’ям Героїв та подякував за  неоціненний внесок у вихованні захисників незалежної України, які стали гордістю Броварщини посмертно…