Перше засідання оргкомітету з підготовки до 35-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС

172

7 квітня 2021 року о 13.00 год. відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення у Броварському районі заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами аварії на Чорнобильській АЕС.

У робочій зустрічі взяли участь керівник апарату Броварської райдержадміністрації, голова організаційного комітету — Андрій Супрун, заступник голови Броварської районної ради, заступник голови організаційного комітету — Валентина Шульга, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, цивільного захисту, екології та природних ресурсів Броварської райдержадміністрації — Ганна Петриш, в. о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Броварської райдержадміністрації — Олена Коваль, в. о. начальника відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Броварської райдержадміністрації — Олеся Рогач, голова громадської організації «Чорнобильський Спас» — Яків Скопич, в. о. начальника відділу юридичного забезпечення та роботи зі зверненнями громадян апарату Броварської райдержадміністрації — Тетяна Стащук, головний спеціаліст сектору культури, національностей та релігій Броварської райдержадміністрації — Тетяна Тимошенко, заступник голови громадської організації «Чорнобильський Спас» — Анатолій Хільчук, начальник управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації — Лариса Яїцька, голова відокремленого підрозділу громадської організації «Чорнобильський Спас» по м. Бровари — Мирослав Яніцький.

У першу чергу було затверджено склад організаційного комітету з підготовки та проведення у Броварському районі заходів, пов’язаних з 35-ма роковинами аварії на ЧАЕС.

Окрім присутніх на засіданні до нього увійшли:

Андрій Астаф’єв — начальник Броварського управління поліції ГУ НП у Київській області (за згодою);

Валентин Багнюк — директор КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня Броварської районної ради та Броварської міської ради» (за згодою);

Микола Семиног — начальник Броварського районного управління ГУ ДСНС у Київській області (за згодою);

голови селищних, сільських та міських рад — Анатолій Бочкарьов, Вадим Булкот, Олександр Вареніченко, Віталій Крупенко, Плакся Юрій, Ігор Сапожко, Володимир Тимченко, Василь Цвик — усі за згодою.

Згідно з планом основних заходів, передбачається: розпорядження, додаток 1 і додаток 2

— 26 квітня 2021 року — організація та проведення мітингу-реквієму пам’яті загиблих та померлих внаслідок Чорнобильської катастрофи біля пам’ятного знаку «Ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС» на території Броварського району;

— 26 квітня 2021 року — рекомендувати керівникам релігійних організацій провести панахиди за загиблими та померлими внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та інших радіаційних аварій та катастроф;

— 26 квітня 2021 року — нагородити Грамотами Броварської районної державної адміністрації з врученням цінних подарунків громадян, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС за поданням громадських організацій;

— квітень-грудень — організація відвідування учасників та постраждалих осіб внаслідок аварії на ЧАЕС;

— квітень-грудень — проведення в навчальних закладах Броварського району уроків мужності, присвячених 35-м роковинам аварії на Чорнобильській АЕС за участю ліквідаторів аварії;

— квітень-грудень — висвітлення здійснення заходів до 35-х роковин аварії на ЧАЕС у ЗМІ;

Учасникам наради були надані доручення по напрямках їх діяльності. Наступне робоче засідання заплановане на вівторок 13 квітня.

54321
(1 vote. Average 2 of 5)