Подаруй дитині свято! - Броварська РДА

19 грудня – День Святого Миколая – Чудотворця, якого з нетерпінням чекають і діти, і дорослі. Адже всі люблять чудеса і вірять у казку.

Саме у передсвяткові дні – час традиційно наповнений приємними клопотами та підготовкою подарунків для рідних і близьких, а ще – навіть для незнайомих людей, яких хочеться порадувати і подарувати приємні хвилини.

Цього дня традиційним став візит делегації, на чолі з Головою Броварської районної державної адміністрації, до вихованців Комунального Закладу Броварської районної ради «Дитячий будинок «Надія» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», що розташований у с. Мокрець Броварського району.

Незважаючи на потроєну увагу й опіку з боку вихователів та медперсоналу, саме цим дітям особливо хочеться подарувати хоча б частинку любові та турботи, адже волею долі вони позбавлені родинного затишку, адже ці діти — особливі. Збуджені, ранимі ї кожен з них хоче пригорнутися до рідної людини, яка б пожаліла, попестила, просто приділила йому більше уваги. Кожен з них хоче якось виділитися, похвалитися власними успіхами, звернути увагу саме на себе. У такі хвилини серце стискається від болю, хочеться хоча б трішки скрасити будні цих дітей, разом з подарунками принести пригорщу своєї ніжності та любові, зробити цей дім теплим і затишним, а його мешканців — щасливими.

Тож до вихованців дитячого будинку «Надія» Георгій Автанділович приїхав не з порожніми руками. Гості подарували їм різноманітні подарунки, іграшки і звичайно, солодощі.

Також очільник району оглянув заклад, ознайомився з умовами проживання його вихованців, оглянув навчальні класи, ігрову, спальні та побутові  кімнати. Поспілкувався з директором Андрієм Довгополом та педагогічним колективом закладу.

Найбільшою вдячністю для  голови райдержадміністрації були усміхнені обличчя дітей, їх щирість і безпосередність у спілкуванні, їх оченята, сповнені надії та віри у щасливі безхмарні дні.

  Не залишилися поза увагою і дітлахи, які виховуються в дитячому соціально-реабілітаційному центрі “Сонячне світло”, що в с. Требухів та у дитячому будинку сімейного типу, що в с. Красилівка.

  Цього ж дня з доброчинним візитом з нагоди свята його вихованців також відвідала делегація керівництва Броварщини, звісно ж  з подарунками, які їм дорогою «передав» сам Святий Миколай.

Що може найбільше потішити дітвору?! Безперечно іграшки, сучаний одяг, спортивні атрибути та солодкі подарунки.

Дітлахи щиро раділи безмежній щедрості Миколая, обмінювалися враженнями та веселилися, а їх гості так само відчули хвилини щастя, радіючи, що змогли створити передноворічну атмосферу тепла та затишку, яке може бути лише в сім’ї та рідному домі.