Проведення ІІ пленарного засідання І сесії Броварської районної ради VІІІ скликання - Броварська РДА

03 грудня 2020 року у великій залі Броварської райдержадміністрації, за головуванням Сергія Гришка, відбулося ІІ пленарне засідання І сесії Броварської районної ради VІІІ скликання.

На засідання, крім депутатів Броварської районної ради були запрошені депутати Київської обласної ради, керівництво Броварської районної державної адміністрації, голови об’єднаих територіальних громад Броварського району, представники правоохоронних органів та ЗМІ.

Із загальної кількості – 42 депутатів на сесію прибули та зареєструвалися 37 депутатів.

Голова Броварської районної ради Сергій Гришко розпочав сесію з привітання новообраних голів об’єднаних територіальних громад Броварського району.

До вітального слова долучився голова Броварської райдержадміністрації Георгій Біркадзе, який в свою чергу побажав новообраним головам громад успіхів у наполегливій і самовідданій праці, високого професіоналізму і компетентності, відповідальності та активної громадянської позиції, яка є тим внеском у розвиток держави, якого очікують виборці та інші мешканці Броварщини.

Далі, в ході засідання, депутати заслухали та обговорили 5 питань порядку денного (перелік питань розміщений на сайті Броварської районної ради http://brovrayrada.gov.ua/2020/12/02/pro-provedennya-ii-plenarnogo-zasidannya-i-sesiyi-brovarskoyi-rajonnoyi-rady-viii-sklykannya/). З урахуванням обговорення, по кожному з них прийняті відповідні рішення.